Jitušíík

 

AUTOREM ČLÁNKŮ:

Strážnické slavnosti 2018

Již tento víkend se koná 73. ročník mezinárodního folklórního festivalu. Strážnické slavnosti jsou jedny z nejznámějších mezinárodních akcí v širokém okolí. Letos přijedou také soubory z Mexika, indonéského ostrova Borneo, Maďarska, Číny a Ruska. Strážnický program je velmi pestrý a rozmanitý, na své si přijdou všichni návštěvníci.

Rubrika: Aktuálně z regionu - Podle města

 

Víkend nevšedních zážitků a dobré nálady

Krásné počasí a spousty zajímavých příležitost přináší následující víkend. Dovolujeme si Vás pozvat na tři akce v okolí Uherského Hradiště.

Rubrika: Poznejte region - Podle města - Uherské Hradiště

 

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu.

Rubrika: Aktuálně z regionu - Podle města - Buchlovice

 

Učte se cizí jazyk v jazykové škole Chytré učení

Jazyková školu Chytré učení nabízí pololetní kurzy anglického, německého, francouzského, ruského, španělského či čínského jazyka v centru Uherského Hradiště.

Rubrika: Aktuálně z regionu

 

Pouť Velehrad

Tak už se nám opět po roce přiblížily Dny lidí dobré vůle a s nimi Cyrilometodějská pouť. Velehrad, místo kde se vše odehraje mezi 4. a 5. červencem přitahuje desítky tisíce lidí snad ze všech koutů České republiky i sousedních zemí.

Rubrika: Aktuálně z regionu - Podle města - Velehrad

 

Vojenský umělecký soubor Ondráš v Kunovicích

Velmi známý mezinárodní dětský folklorní festival „Kunovské léto“ je tu již po sedmnácté. Všichni jsme se na něj velmi těšili, jelikož vždy potěší duši každého milovníka folklóru.

Rubrika: Aktuálně z regionu - Reportáže, fotoreportáže

 

Hasiči v akci

Dne 12.6. 2010 proběhla v obci Tupesy oslava 120. výročí založení sboru dobrovolných hasičů. Akce se zúčastnily hasičské jednotky z blízkého okolí. Přítomny byly posádky z Tučap, Kunovic,...

Rubrika: Aktuálně z regionu - Reportáže, fotoreportáže

 

AKTUÁLNĚ Z REGIONU

POZNEJTE REGION

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

 
 
Naši partneři (např. )