Perspektiva pro aktivní rodiče

Rodinné centrum Akropolis se věnuje výukovým kurzům pro lidi, kteří by se chtěli vrátit do pracovního poměru po delší odmlce. Je vhodnou realizací pro maminky, které se vracejí z mateřské dovolené nebo chtějí pracovat už v jejím průběhu. Ale je vhodný samozřejmě i pro muže.

Výuka i veškeré materiály s ní související jsou zdarma. Kurzy probíhají v malém kolektivu a můžete si dohodnout i osobní konzultaci. Zvládnete dělat i více kurzů současně, protože se časově nepřekrývají. Všechny lekce probíhají v dopoledních hodinách a dokonce i hlídání dětí je zajištěno. Výukové kurzy jsou samozřejmě určeny jenom těm, kdo nemají žádný pracovní poměr.

Rodinné centrum Akropolis se nachází v Uherském Hradišti, ve Staré Tenici č. 1195. A co všechno nabízí? Jen tak namátkou vám vyberu, např. Obsluha osobního počítače a to textový editor, tabulkový procesor, grafický program nebo třeba tvorba vlastní prezentace a správné vyhledávání na internetu. Nabízí i kurz Pracovně právní poradenství, Motivační blok, Finanční rodinné plánování, atd.

Pokud jste na mateřské nebo už vám končí, zajděte sem na poradu a uvidíte, co vám nabídnou. Týká se to samozřejmě i mužů, i ti jsou tady vítáni.

Přeji vám hodně úspěchu v hledání práce, se kterým vám tady určitě pomohou. Jedinou nevýhodou je, že kurzy jsou omezeny počtem míst. Proto neváhejte a registrujte se radši předem. Tel. 608 101 195. Kurzy budou probíhat od října do prosince 2009.

 
 

Perspektiva pro aktivní rodiče SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY:

Perspektiva pro aktivní rodiče AUTOR:

km

Perspektiva pro aktivní rodiče DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet cyklistky s chodcem? (celý článek)

Pohřešovaná žena byla nalezena mrtvá

Pohřešovaná žena byla nalezena mrtvá

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pátrání po čtyřiadevadesátileté ženě je ukončeno. (celý článek)

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květen začne tradičním Svátkem práce, který je dnem volna. Na Východní Moravě se ponese ve znamení mnoha prvomájových akcí. Pestré budou i další dny. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )