Perspektiva pro aktivní rodiče

Rodinné centrum Akropolis se věnuje výukovým kurzům pro lidi, kteří by se chtěli vrátit do pracovního poměru po delší odmlce. Je vhodnou realizací pro maminky, které se vracejí z mateřské dovolené nebo chtějí pracovat už v jejím průběhu. Ale je vhodný samozřejmě i pro muže.

Výuka i veškeré materiály s ní související jsou zdarma. Kurzy probíhají v malém kolektivu a můžete si dohodnout i osobní konzultaci. Zvládnete dělat i více kurzů současně, protože se časově nepřekrývají. Všechny lekce probíhají v dopoledních hodinách a dokonce i hlídání dětí je zajištěno. Výukové kurzy jsou samozřejmě určeny jenom těm, kdo nemají žádný pracovní poměr.

Rodinné centrum Akropolis se nachází v Uherském Hradišti, ve Staré Tenici č. 1195. A co všechno nabízí? Jen tak namátkou vám vyberu, např. Obsluha osobního počítače a to textový editor, tabulkový procesor, grafický program nebo třeba tvorba vlastní prezentace a správné vyhledávání na internetu. Nabízí i kurz Pracovně právní poradenství, Motivační blok, Finanční rodinné plánování, atd.

Pokud jste na mateřské nebo už vám končí, zajděte sem na poradu a uvidíte, co vám nabídnou. Týká se to samozřejmě i mužů, i ti jsou tady vítáni.

Přeji vám hodně úspěchu v hledání práce, se kterým vám tady určitě pomohou. Jedinou nevýhodou je, že kurzy jsou omezeny počtem míst. Proto neváhejte a registrujte se radši předem. Tel. 608 101 195. Kurzy budou probíhat od října do prosince 2009.

 
Reklama
 

Perspektiva pro aktivní rodiče SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY:

Perspektiva pro aktivní rodiče AUTOR:

km

Perspektiva pro aktivní rodiče DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

S nožem v ruce požadoval peníze

S nožem v ruce požadoval peníze

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Poznáváte muže na fotografiích? (celý článek)

Nehoda u Podolí zablokovala hlavní tah I/50

Nehoda u Podolí zablokovala hlavní tah I/50

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidiče přemohla únava. (celý článek)

Fantom hotelů

Fantom hotelů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muž si z hotelů odnáší televizory. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )