Holdovali alkoholu

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Někteří šoféři bourali pod vlivem.

Během uplynulého víkendu někteří šoféři holdovali alkoholu. Dva dokonce způsobili dopravní nehodu. V sobotu po poledni zastavila policejní hlídka v obci Bílovice řidiče Seatu. Muž se podrobil dechové zkoušce, jejíž výsledek byl 1,26 promile alkoholu. Opilý řidič přiznal, že před jízdou něco popil. To ale nebyl jediný prohřešek, kterého se dopustil. Policisté z dostupné evidence zjistili, že řidič má platnou blokaci řidičského průkazu a jel ve vozidle, které má více než dva roky propadlou technickou kontrolu.

Další opilý hříšník za volantem Opelu projížděl v sobotu odpoledne obcí Salaš směrem na Velehrad. Na rovném úseku zachytil levým zpětným zrcátkem o zrcátko protijedoucí Octavie. Řidič Opelu nadýchal 1,44 promile alkoholu. Škoda na vozidlech je předběžně vyčíslena na dvacet pět tisíc korun. Dopravní nehodou se nadále zabývají policisté.

V neděli brzy ráno zastavili policisté u Drslavic osmadvacetiletého řidiče vozidla Peugeot. Po kontrole dokladů hlídka provedla u muže dechovou zkoušku. V jeho dechu naměřili 2,14 promile alkoholu.

O několik hodin později vyjížděli dopravní policisté k nehodě, která se stala na hlavním silničním tahu I/50 mezi Uherským Brodem a Veletinami. Pětadvacetiletý řidič vozidla značky VW Passat jel směrem na Veletiny. Jenže alkohol a nepozornost udělali své. Muž si nevšiml, že v jeho jízdním pruhu stojí jiný VW Passat, který má v úmyslu odbočit vlevo. Tak došlo k jejich střetu. Nárazem bylo vozidlo mladého řidiče odhozeno vpravo mimo silnici, kde poškodil dopravní značení. Poté sjelo auto z travnatého břehu. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Mladý muž přiznal, že před jízdou popíjel. O tom vypovídal výsledek dechové zkoušky – 1,88 promile. V tomto případě je škoda vyčíslena na sedmdesát pět tisíc korun.

Poslední opilý řidič tohoto víkendu brázdil silnice v Uherském Hradišti. Včera hodinu před polednem zastavili policisté čtyřiatřicetiletého muže za volantem vozidla Ford Galaxy. Dechový přístroj u něj vykázal hodnotu 1,18 promile alkoholu. Hlídka muži zakázala další jízdu a zároveň mu zadržela řidičský průkaz.

19. listopadu 2018

 
 

Holdovali alkoholu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nehoda zablokovala hlavní tah I/50

Nehoda zablokovala hlavní tah I/50

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič skončil v nemocnici. (celý článek)

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Vůně jablečných moučníků, chuť čerstvého jablečného moštu, hudba, ukázky řemesel, hry pro děti, divadlo a především pohoda a dobrá nálada - to vás čeká v Hostětíně v neděli 23. září 2018. Jablka všemi smysly - čichem, chutí, zrakem i hmatem - a ve všech podobách - sušená, tekutá, pečená i právě utržená ze stromu, čekají na vaši návštěvu. (celý článek)

Podzimní prázdniny na Východní Moravě: nabídka je pestrá

Podzimní prázdniny na Východní Moravě: nabídka je pestrá

VÝCHODNÍ MORAVA – Podzimní prázdniny v pondělí 29. a v úterý 30. října nabízejí školákům na Východní Moravě spoustu zábavy. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )