Majitelé cihel jsou vypátráni!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mužům hrozí až dvouleté vězení.

Minulý týden jsme veřejnost informovali o krádeži kol z Octavie, ke které došlo v noci z úterka na středu ve Štěpnicích v Uherském Hradišti. Pachatelé ukradli ze zaparkovaného vozidla všechna kola. Dopravní prostředek poté zůstal podložený cihlami. Tím pádem došlo i k poškození prahů vozidla. Zloděje zanedlouho vypátrali uherskohradišťští kriminalisté.

Díky získaným informacím se dostali na stopu dvacetiletému a o rok mladšímu muži, který měl v úmyslu lehce nabytá kola prodat. Ke krádeži se oba přiznali. U výslechu popsali, jak se v noci vydali na projížďku zmíněným sídlištěm. Vybaveni cihlami obhlíželi zaparkované vozy se zajímavými koly. Terčem jejich objektu se stala právě černá Octavie, u které nakonec zastavili a dali se do akce. Vše proběhlo během deseti minut. Jeden muž hlídal a druhý pracoval na krádeži. Poté odjeli a kola uschovali v domě jednoho z nich. Vidina utržených peněz přiměla mladšího muže, aby kola prodal. Což se mu nakonec nepodařilo. Oba lapkové překročili zákon a dopustili se krádeže a poškození cizí věci. Jejich jednáním vznikla škoda za bezmála čtyřicet sedm tisíc korun. Nyní jim hrozí až dvouleté vězení.

6. listopadu 2018,

 
 

Majitelé cihel jsou vypátráni! DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Podzimní prázdniny na Východní Moravě: nabídka je pestrá

Podzimní prázdniny na Východní Moravě: nabídka je pestrá

VÝCHODNÍ MORAVA – Podzimní prázdniny v pondělí 29. a v úterý 30. října nabízejí školákům na Východní Moravě spoustu zábavy. (celý článek)

Srazili srnu

Srazili srnu

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Dva řidiči srazili jednu srnu. (celý článek)

Nadpřirozeno, Lucie Bílá, zabíjačkové hody – na Východní Moravě

Nadpřirozeno, Lucie Bílá, zabíjačkové hody – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Festivaly, hudba, přednášky, turistika – Východní Morava láká. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )