Poznáváte tohoto muže?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Policisté hledají muže, který našel peněženku.

Koncem září přijel třiatřicetiletý muž na Masarykovo náměstí v Uherském Brodě, kde zaparkoval a odešel nakoupit. Po chvíli se vrátil zpět i s nákupem, uložil ho do vozidla, do kterého poté nasedl. V tento okamžik mu ale vypadla ze zadní kapsy kalhot peněženka. Muž aniž by tušil, co se stalo, odjel do práce. Tuto nepříjemnost zjistil až po dvou hodinách. V peněžence měl osobní doklady, platební karty a čtrnáct tisíc korun. Ihned se vrátil na náměstí a peněženku hledal. Jenže po té se slehla zem. Muž nelenil a celou událost oznámil na policii.

Uherskobrodská hlídka zajistila kamerový záznam, na kterém je vidět ležící peněženka právě u parkovacího místa, na kterém muž stál. Kamera ale zachytila i jejího nálezce, po němž nyní pátráme. Muž kolem 50 let, silnější asi 180 cm vysoké postavy, v tu dobu oblečen v riflích a tmavé mikině, si peněženky všiml, zvedl ji a z místa odešel.

Policisté žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění muže na videu. Své informace nám mohou sdělit na telefonu 974 678 701 nebo na tísňové lince 158.

22. října 2018

 
 

Poznáváte tohoto muže? DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Střet dvou vozidel zablokoval silnici

Střet dvou vozidel zablokoval silnici

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nehoda si vyžádala čtyři zraněné. (celý článek)

Svatomartinské hodování na Východní Moravě

 Svatomartinské hodování na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Pro milovníky mladých vín a dobrého jídla má Východní Morava připraveno na dny kolem svatého Martina zajímavé menu. (celý článek)

Holdovali alkoholu

Holdovali alkoholu

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Někteří šoféři bourali pod vlivem. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )