Podzimní prázdniny na Východní Moravě: nabídka je pestrá

VÝCHODNÍ MORAVA – Podzimní prázdniny v pondělí 29. a v úterý 30. října nabízejí školákům na Východní Moravě spoustu zábavy.

V Klubu Starý pivovar v Kroměříži lze navštívit výstavu Zdeňka Buriana – Malíř ztraceného času. Reprodukce připomínají dějinné události českého národa.

V pondělí 29. října zve Slovácké muzeum v Uherském Hradišti na Podzimní tvořivou dílnu, která začne v 10:00. Vyrobit si zde bude možné lapač zlých snů.

V Kongresovém a školícím centru ve Starém Městě u Uherského Hradiště je možné navštívit Svět kostiček, trojexpozici stavebnic Seva, Lego a Mozaika. Více k nabídce na www.vychodni-morava.cz/akce/129482/.

V úterý 30. října se uskuteční od 9:00 do 13:00 na zámku ve Vsetíně program pro rodiny s dětmi zaměřený jak na tvoření z darů přírody, tak na vystřihovánky inspirované interaktivní výstavou Kornelie Němečkové. Bude možné si vyrobit věnec z přírodních listů nebo vystřižených tvarů. K dispozici budou různé plody keřů a stromů. Součástí programu bude i návštěva výše uvedené výstavy.

TJ Sokol Uherské Hradiště zve v úterý 30. října na loutkové divadlo Čarovné dudy. Představení začne v 15:00 v Loutkovém sále.

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně zve na výstavu o hradu Malenovice. Představuje nejen jeho historii. Výstava se koná v 1. podlaží budovy č. 14.

Nabídka dalších akcí nejen na podzimní prázdniny je na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Podzimní prázdniny na Východní Moravě: nabídka je pestrá DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nehoda zablokovala hlavní tah I/50

Nehoda zablokovala hlavní tah I/50

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič skončil v nemocnici. (celý článek)

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

STARÉ MĚSTO – V unikátní KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude k vidění Betlém ze dřeva a kovu. Prohlédnout si jej bude možné od soboty 1. prosince, v areálu bude umístěn až do 3. února příštího roku. (celý článek)

Předvánoční týden bude na Východní Moravě zábavný

Předvánoční týden bude na Východní Moravě zábavný

VÝCHODNÍ MORAVA – Předvánoční týden bude ve většině rodin ve znamení příprav na svátky. Kdo si najde trochu volného času, pro něj má Východní Morava zajímavé tipy. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )