Koupil za pět prstů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Motorku mu ukradl přímo pod nosem.

Na neděli 21. října dlouho nezapomene osmačtyřicetiletý majitel motorky. Pachatel mu ji totiž ukradl přímo pod nosem.

Muž ze Slavkova prodával na internetovém portále terénní motorku značky Honda. V neděli dopoledne mu zavolal slovensky hovořící muž, že by se na ni po poledni přijel podívat. Kupující přijel ve vozidle značky VW Golf modré barvy se slovenskou poznávací značkou. Kromě něj z vozidla vystoupila i žena s dítětem. Mezitím, co si muž obhlížel motorku, odjela žena s potomkem do nedaleké restaurace. Když si stroj důkladně prohlédl a dokonce se i projel, řekl, že si zajede obhlédnout ještě jednu motorku a do hodiny dá prodávajícímu vědět. Nato odešel. Kolem třetí hodiny odpoledne se neznámý muž do Slavkova vrátil a požadoval ještě jednu projížďku. Prodávající ho v dobré víře nechal projet po ulici. Co se ale stalo poté, jistě nečekal. Muž na stroji přidal plyn a ujížděl směrem na obec Strání. Bohužel už se nevrátil. Majitel zůstal bez peněz i bez motorky. Proto celou událost oznámil na policii.

K popisu pachatele uvedl, že byl asi 185 cm vysoké postavy, měl blond vlasy a na obličeji tzv. strniště. Na hlavě měl zimní čepici šedé barvy, oblečen byl do šedé mikiny s kapucí, tmavých maskáčových kalhot a na nohou měl černé tenisky. Na levé straně obličeje v oblasti oka měl jizvu.

Tímto jednáním majiteli způsobil škodu za padesát devět tisíc korun. Po dopadení mu za trestný čin krádež hrozí až pětileté vězení.

23. října 2018

 
 

Koupil za pět prstů VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Koupil za pět prstů

Koupil za pět prstů DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nadpřirozeno, Lucie Bílá, zabíjačkové hody – na Východní Moravě

Nadpřirozeno, Lucie Bílá, zabíjačkové hody – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Festivaly, hudba, přednášky, turistika – Východní Morava láká. (celý článek)

Kolo je na světě!

Kolo je na světě!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Krádež kola jsme objasnili. (celý článek)

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Vůně jablečných moučníků, chuť čerstvého jablečného moštu, hudba, ukázky řemesel, hry pro děti, divadlo a především pohoda a dobrá nálada - to vás čeká v Hostětíně v neděli 23. září 2018. Jablka všemi smysly - čichem, chutí, zrakem i hmatem - a ve všech podobách - sušená, tekutá, pečená i právě utržená ze stromu, čekají na vaši návštěvu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )