Nehoda zablokovala hlavní tah I/50

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič skončil v nemocnici.

Dnes ráno krátce před půl šestou zablokovala hlavní tah I/50 u Starého Města dopravní nehoda čtyř vozidel. Jednašedesátiletý řidič vozidla značky Škoda Octavia jel od Brna směrem na Kunovice. Prozatím z nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se bočně střetl s nákladním automobilem a kamionem. Náraz Octavii odmrštil zpět do jeho jízdního pruhu, kde narazila do právě projíždějícího Renaultu. Dalším účastníkem této nehody byl řidič projíždějící dodávky. Jeho vozidlo poškodily odletující střepy.

Jednašedesátiletý řidič utrpěl zranění prozatím nezjištěného rozsahu, se kterým ho záchranáři převezli do Uherskohradišťské nemocnice. Nikdo další zraněn nebyl.

Hlavní tah byl na několik hodin zcela uzavřen. Řidiči využívali objízdné trasy. Škoda na vozidlech není prozatím přesně vyčíslena. Nehoda je nadále v šetření dopravních policistů.

3. října 2018

 
 

Nehoda zablokovala hlavní tah I/50 VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Nehoda zablokovala hlavní tah I/50OBRÁZEK - Nehoda zablokovala hlavní tah I/50OBRÁZEK - Nehoda zablokovala hlavní tah I/50OBRÁZEK - Nehoda zablokovala hlavní tah I/50OBRÁZEK - Nehoda zablokovala hlavní tah I/50

Nehoda zablokovala hlavní tah I/50 DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Historické památky, folklor a tradice, radost z úrody vína – to vše nabízejí již tradiční Slovácké slavnosti vína a otevřených památek, které od pátku 7. do neděle 9. září rozezpívají a roztančí centrum Slovácka – královské město Uherské Hradiště. (celý článek)

Zloději nezaháleli

Zloději nezaháleli

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Majitelům zůstaly oči pro pláč. (celý článek)

Dopěstovali

Dopěstovali

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Kriminalisté zajistili pěstírnu konopí. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )