Staroměstský den vína, Jarošovský Oktoberfest, Karlovský gastrofestival. Na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Zábavná, poučná i plná chutí je Východní Morava těchto dnů. Až do středy 3. října je v Panském dvoře v Kunovicích k vidění výstava krojovaných panenek. Exponáty pochází ze soukromých sbírek.

Ve čtvrtek 4. října zve Masarykova veřejná knihovna Vsetín na pořad Ony a vlk, čtení autorských veršů, alternativní písně a ambientní zvukomalbu. Začátek je v 17:00.

V pátek 5. října se uskuteční další Noc vědců. Vědci v tento jeden večer představují veřejnosti svoji práci v netradičním světle, účastní se společně kulturního programu a spolu s návštěvníky provádějí zábavné pokusy a pozorování. Noc vědců proběhne od 16:00 i ve Zlíně, více na http://nocvedcu.utb.cz/, a od 17:00 v Uherském Brodě, více na www.vychodni-morava.cz/akce/129505/.

V sobotu 6. října se uskuteční v Event centru ve Starém Městě u Uherského Hradiště Staroměstský den vína. Bohatý program začne v 9:00.

Jarošovský pivovar u Uherského Hradiště zve v sobotu na Oktoberfest. Začne v 11:00 a o dobrou náladu se postarají také CM Burčáci a kapela Sekec.

V S-baru Kroměříž pořádají v sobotu Malej burger festival. Jeho součástí bude i burger workshop, od 22:00 začne večerní párty.

O víkendu 6. a 7. října ožijí Velké Karlovice na Vsetínsku tradičním Karlovským gastrofestivalem. Nabídne ochutnávky krajových specialit, soutěž frgálů a klobás, farmářský trh, kuchařské show či frgálovou manufakturu. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/129046/.

V neděli 7. října bude možné vyrazit do Uherského Brodu na Brodskou púť. Program na Masarykově náměstí začne v 14:30, zahraje i DH Boršičanka.

Více na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Staroměstský den vína, Jarošovský Oktoberfest, Karlovský gastrofestival. Na Východní Moravě DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nezvládla řízení

Nezvládla řízení

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žena vyvázla bez zranění. (celý článek)

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

Alkohol dělá s řidiči divy

Alkohol dělá s řidiči divy

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Porušil zákaz a řídil opilý. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )