Staroměstský den vína, Jarošovský Oktoberfest, Karlovský gastrofestival. Na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Zábavná, poučná i plná chutí je Východní Morava těchto dnů. Až do středy 3. října je v Panském dvoře v Kunovicích k vidění výstava krojovaných panenek. Exponáty pochází ze soukromých sbírek.

Ve čtvrtek 4. října zve Masarykova veřejná knihovna Vsetín na pořad Ony a vlk, čtení autorských veršů, alternativní písně a ambientní zvukomalbu. Začátek je v 17:00.

V pátek 5. října se uskuteční další Noc vědců. Vědci v tento jeden večer představují veřejnosti svoji práci v netradičním světle, účastní se společně kulturního programu a spolu s návštěvníky provádějí zábavné pokusy a pozorování. Noc vědců proběhne od 16:00 i ve Zlíně, více na http://nocvedcu.utb.cz/, a od 17:00 v Uherském Brodě, více na www.vychodni-morava.cz/akce/129505/.

V sobotu 6. října se uskuteční v Event centru ve Starém Městě u Uherského Hradiště Staroměstský den vína. Bohatý program začne v 9:00.

Jarošovský pivovar u Uherského Hradiště zve v sobotu na Oktoberfest. Začne v 11:00 a o dobrou náladu se postarají také CM Burčáci a kapela Sekec.

V S-baru Kroměříž pořádají v sobotu Malej burger festival. Jeho součástí bude i burger workshop, od 22:00 začne večerní párty.

O víkendu 6. a 7. října ožijí Velké Karlovice na Vsetínsku tradičním Karlovským gastrofestivalem. Nabídne ochutnávky krajových specialit, soutěž frgálů a klobás, farmářský trh, kuchařské show či frgálovou manufakturu. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/129046/.

V neděli 7. října bude možné vyrazit do Uherského Brodu na Brodskou púť. Program na Masarykově náměstí začne v 14:30, zahraje i DH Boršičanka.

Více na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Staroměstský den vína, Jarošovský Oktoberfest, Karlovský gastrofestival. Na Východní Moravě DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Řidiči byli zaskočeni

Řidiči byli zaskočeni

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Kontrolou prošlo každé vozidlo. (celý článek)

Na spolubydlící si vyřídila úvěr

Na spolubydlící si vyřídila úvěr

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mladé ženě hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Z lidí tahal peníze

Z lidí tahal peníze

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Na soud čeká ve vazební věznici. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )