Policisté hledají svědky

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Chlapec chtěl zabránit střetu s vozidlem.

Dopravní policisté řeší nehodu, ke které došlo v sobotu 8. září v jedenáct hodin dopoledne v obci Tupesy. Desetiletý cyklista jel po hlavní silnici od Břestku směrem do centra obce. Z pravé strany mu z vedlejší ulice do jízdní dráhy vyjelo prozatím neznámé vozidlo, jehož řidič chlapce zřejmě přehlédl. Mladý cyklista chtěl střetu zabránit, začal proto duchapřítomně brzdit a z kola spadl. K nárazu nakonec nedošlo. Řidič vozidla pravděpodobně tuto situaci nezaregistroval a pokračoval dál v jízdě směrem do centra.

Policisté pro řádné objasnění události hledají případné svědky a zejména pak samotného řidiče, kteří by mohli popsat nehodový děj.

Své informace tak mohou sdělit na telefonu dopravních policistů 735 780 180, případně prostřednictvím e-mailu: uh.di.podatelna@pcr.cz.

19. dubna 2018

 
 

Policisté hledají svědky VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Policisté hledají svědky

Policisté hledají svědky DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

STARÉ MĚSTO – V unikátní KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude k vidění Betlém ze dřeva a kovu. Prohlédnout si jej bude možné od soboty 1. prosince, v areálu bude umístěn až do 3. února příštího roku. (celý článek)

Svatomartinské hodování na Východní Moravě

 Svatomartinské hodování na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Pro milovníky mladých vín a dobrého jídla má Východní Morava připraveno na dny kolem svatého Martina zajímavé menu. (celý článek)

Holdovali alkoholu

Holdovali alkoholu

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Někteří šoféři bourali pod vlivem. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )