Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu za třicet pět tisíc korun.

Policisté z Uherského Ostrohu přijali v pátek 10. srpna oznámení, že v Ostrožské Nové Vsi řádil zloděj. Ten v noci ze středy na čtvrtek 9. srpna v ulici Květná ukradl z volně přístupného pozemku zahradní kultivátor značky VARI včetně připojené vlečky. Majiteli tak vznikla škoda za třicet pět tisíc korun. Prozatím neznámý pachatel je podezřelý z trestného činu krádež, za což mu po dopadení hrozí až dvouleté vězení.

Pokud má někdo z občanů jakékoli informace týkající se tohoto případu, nechť je sdělí na nejbližší policejní oddělení.

14. srpna 2018

 
 

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Alkohol dělá s řidiči divy

Alkohol dělá s řidiči divy

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Porušil zákaz a řídil opilý. (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Strážnické slavnosti 2018

Strážnické slavnosti 2018

Již tento víkend se koná 73. ročník mezinárodního folklórního festivalu. Strážnické slavnosti jsou jedny z nejznámějších mezinárodních akcí v širokém okolí. Letos přijedou také soubory z Mexika, indonéského ostrova Borneo, Maďarska, Číny a Ruska. Strážnický program je velmi pestrý a rozmanitý, na své si přijdou všichni návštěvníci. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )