Kdo ukradl peníze?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Po zloději pátrají policisté z Uherského Brodu.

Uherskobrodští policisté se od včerejšího dne mimo jiné zabývají krádeží peněz z rodinného domu. K události mělo dojít v Bystřici pod Lopeníkem. Prozatím neznámý pachatel krátce po poledni v čase od 12:15 do 15:15 hod. využil toho, že majitel nebyl doma. Poté nezjištěným způsobem vnikl do nemovitosti a ze skříňky v obývacím pokoji ukradl čtyřicet osm tisíc korun.

Na místo se dostavil i kriminalistický technik, který zajistil upotřebitelné stopy. Pachatel je nyní podezřelý z trestných činů krádež a porušování domovní svobody. Podle zákona mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

5. června 2018

 
 

Kdo ukradl peníze? DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Alkohol dělá s řidiči divy

Alkohol dělá s řidiči divy

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Porušil zákaz a řídil opilý. (celý článek)

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

STARÉ MĚSTO – V unikátní KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude k vidění Betlém ze dřeva a kovu. Prohlédnout si jej bude možné od soboty 1. prosince, v areálu bude umístěn až do 3. února příštího roku. (celý článek)

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Historické památky, folklor a tradice, radost z úrody vína – to vše nabízejí již tradiční Slovácké slavnosti vína a otevřených památek, které od pátku 7. do neděle 9. září rozezpívají a roztančí centrum Slovácka – královské město Uherské Hradiště. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )