Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květen začne tradičním Svátkem práce, který je dnem volna. Na Východní Moravě se ponese ve znamení mnoha prvomájových akcí. Pestré budou i další dny.

Symbolické zahájení cykloturistické sezony již po třinácté proběhne v sobotu 28. dubna v Uherském Hradišti. Zahájení oblíbené akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska je připraveno na Masarykovo náměstí od 9.15. Hodinu před tím se bude možné registrovat. Vyrazit na putování krajem vína můžete na kole, koloběžce či pěšky.

V úterý 1. máje se otevřou v 10:00 brány pivovaru v Jarošově u Uherského Hradiště. Připravena bude exkurze s výkladem, pivní a vědomostní soutěže, líbání pod třešní, zahraje skupina Sory, k ochutnání budou vepřové pochoutky na grilu.

Uherský Brod zažije prvomájové oslavy. Bohatý program začne v 14:00, více na www.vychodni-morava.cz/akce/126683/.

Oslavy 1. máje se tradičně a v duchu tradic chystají ve Zlíně, centrem bude náměstí Míru. Od 9:00 do 19:00 se lze těšit na bohatý kulturní program, atrakce, soutěže a dárečky pro děti. Více na www.1majvezline.cz. Prvomájové oslavy se chystají i v Baťově vile.

Ve středu 2. a ve čtvrtek 3. května se ve Zlíně u Baťovy vily uskuteční studentský Majáles. Na dvou pódiích se postupně představí 6 kapel, které se postarají o pravou majálesovou atmosféru. Hlavní hvězdou bude americká legenda Crazy Town.

V pátek 4. a v sobotu 5. května zažije vodní plocha Bagrák v Kroměříži první ročník festival malých dračích lodí. Více k programu na www.vychodni-morava.cz/akce/124787/.

V sobotu 5. května rozezní oblíbenou Zvonici Soláň na hřebeni Vsetínských Beskyd šansonový recitál. Od 15:30 vystoupí v příjemném prostředí s výbornou akustikou Katka Mrlinová, Jan Holeňa, Jan Ondrušek. V neděli 6. května se představí v Domu kultury Kroměříž oblíbená kapela Čechomor se stálým hostem, zpěvačkou Martinou Pártlovou. Koncert začne v 19:00, vstupné stojí 540 Kč.

Další akce naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
Reklama
 

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

8. květen bude na Východní Moravě plný akcí

8. květen bude na Východní Moravě plný akcí

VÝCHODNÍ MORAVA – Úterý 8. května je dnem volna – a mnoha akcí na Východní Moravě. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Na tento víkend jsme pro Vás vybrali 2 akce v okolí Uherského Hradiště. Jedna akce Vám zpříjemní sobotní den, ve kterém se můžete v historii vrátit do času zbraní a ještě si k tomu pochutnat na výborném guláši. A druhou pozvánku jsme věnovali Slováckému divadlu, které Vás svou novinku určitě pobaví. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )