Řidiče přemohla únava

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nehoda na silnici I/50 zkomplikovala dopravu.

Dnes ráno krátce po šesté hodině zkomplikovala dopravu na silnici I/50 v úseku mezi Kunovicemi a Starým Městem nehoda tří vozidel.

Devatenáctiletý řidič vozidla značky Škoda Felicia jel směrem na Kunovice. Únava na mladého řidiče zapůsobila tak silně, že zřejmě upadl do mikro spánku. Jen krátká chvíle tak stačila k tomu, aby neřízené vozidlo přejelo do protisměru, kde narazilo do právě projíždějící Octavie a následně pak ještě do další za ní jedoucí Octavie.

Nehoda si vyžádala dvě zranění prozatím nezjištěného rozsahu jak u mladého řidiče, tak u spolujezdkyně řidiče Octavie. Přivolaní záchranáři oba zraněné převezli do Uherskohradišťské nemocnice k ošetření. Alkohol u všech řidičů vyloučila dechová zkouška. Dopravu v tomto místě museli policisté řídit kyvadlově. Provoz byl plně obnoven po dvou hodinách.

Škoda na vozidlech je předběžně vyčíslena na dvě stě deset tisíc korun. Nehodu nadále šetří dopravní policisté.

17. dubna 2018

 
 

Řidiče přemohla únava VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Řidiče přemohla únava

Řidiče přemohla únava DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Prodložený červencový víkend

Prodložený červencový víkend

Příjemné letní teplé dny už jsou tady a proto Vás zveme na příjemné posezení u čerstvě grilovaných specialit pro celou rodinu, oslavu SDH v Lipově, ale také na cyklovýlet, díky kterému poznáte spoustu krásných míst v okolí. (celý článek)

Alkohol dělá s řidiči divy

Alkohol dělá s řidiči divy

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Porušil zákaz a řídil opilý. (celý článek)

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )