Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Na tento víkend jsme pro Vás vybrali 2 akce v okolí Uherského Hradiště. Jedna akce Vám zpříjemní sobotní den, ve kterém se můžete v historii vrátit do času zbraní a ještě si k tomu pochutnat na výborném guláši. A druhou pozvánku jsme věnovali Slováckému divadlu, které Vás svou novinku určitě pobaví.

Blišický guláš 2018

Sbor dobrovolných hasičů Vás zve na iV. ročník Blišického guláše, který se uskuteční 14. dubna 2018 v Korycanech od 10–18 hodin. Můžete se těšit na spoustu jídla a dobrého pití, je pro Vás připravený bohatý program, který Vám nastíní, jaké zbraně, vybavení a život měli lidé v době 1. a 2. Světové války a nebude chybět ani ukázka boje z roku 1945. Připraveno je spoustu zábavy pro všechny, kteří přijdou ochutnat guláš a zažít nevšední zážitky. Pro všechny, kdo rádi pečou, vyhlašujeme soutěž MISS BUCHTA. Proto přineste své dobroty a třeba právě vy vyhrajete.

Úča musí pryč!

Slovácké divadlo se řadí mezi velmi oblíbené divadla na Slovácku. Své příznivce si našlo i z řady diváků z celé republiky. Každoročně přijde s novou hrou, kterou se snaží pobavit své obecenstvo. Nová komedie Úča musí pryč! od režiséra Zetla se odehrává v netradičním prostoru školní třídy ZŠ UNESCO. V hlavní roli hraje pětice rodičů, která vyzve třídní učitelku svých dětí, aby se třídnictví vzdala. Tímto tématem se nese celá třídní schůzka, jež začíná být velmi vyostřená. Přijďte si vychutnat atmosféru divadla a vrátit se o pár let zpět do lavic. Jistě využijte této neopakovatelné události, kdy se divadlo odehrává v budově školy.

Více informací:http://akce-uh.cz/…ca-musi-pryc

 
 

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018 DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při dopravní nehodě zemřel mladý muž. (celý článek)

Na Východní Moravě se vyrojí čerti a přiletí andělé

Na Východní Moravě se vyrojí čerti a přiletí andělé

VÝCHODNÍ MORAVA – Na Východní Moravě se vyrojí čerti a přiletí andělé. Aby ne, přichází Mikuláš. (celý článek)

Koupil za pět prstů

Koupil za pět prstů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Motorku mu ukradl přímo pod nosem. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )