Byl neodbytný

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mladému muži hrozí až roční vězení.

Podezření z trestného činu nebezpečné pronásledování si včera vyslechl jednadvacetiletý muž z Uherskohradiš­ťska. Téměř rok a půl pronásledoval zejména prostřednictvím sociálních sítí tehdy osmnáctiletou­ dívku.

Začalo to v polovině roku 2016 nevinným seznámením. Mladému muži se dívka velmi líbila, proto si ji následně našel na sociálních sítích a kontaktoval ji. Tehdy se domluvili na schůzce. Ta ale zřejmě neproběhla podle představ mladého muže. Dívka totiž jeho city neopětovala.

Muž se s tím ale nedokázal smířit, proto jí od té doby neustále psal prostřednictvím sociálních sítí. Dožadoval se schůzky a dokonce jí i vyhrožoval, že si kvůli ní něco udělá. Poté si zjistil i její bydliště, kde na ni čekával a sledoval ji.

Situace se neustále zhoršovala. Muž v dívce vzbuzoval takovou obavu, že se bála chodit ven bez doprovodu. Měla strach o svůj život a zdraví, proto celou událost nakonec oznámila na policii. Neodbytnému muži nyní hrozí až roční vězení.

27. března 2018

 
Reklama
 

Byl neodbytný DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Proč je lepší sladit medem než cukrem?

Proč je lepší sladit medem než cukrem?

Neslaďte rafinovaným bílým cukrem, ale medem, doporučují výživoví poradci. Jaká je ale pravda? Je med lepší alternativou než cukr? Proč byste po něm měli sáhnout? Pojďme společně hledat odpovědi na tyto otázky. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Na Východní Moravě se stále tančí. Vybrat si lze z nabídky i na pátek 16. a sobotu 17. února. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )