Byl neodbytný

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mladému muži hrozí až roční vězení.

Podezření z trestného činu nebezpečné pronásledování si včera vyslechl jednadvacetiletý muž z Uherskohradiš­ťska. Téměř rok a půl pronásledoval zejména prostřednictvím sociálních sítí tehdy osmnáctiletou­ dívku.

Začalo to v polovině roku 2016 nevinným seznámením. Mladému muži se dívka velmi líbila, proto si ji následně našel na sociálních sítích a kontaktoval ji. Tehdy se domluvili na schůzce. Ta ale zřejmě neproběhla podle představ mladého muže. Dívka totiž jeho city neopětovala.

Muž se s tím ale nedokázal smířit, proto jí od té doby neustále psal prostřednictvím sociálních sítí. Dožadoval se schůzky a dokonce jí i vyhrožoval, že si kvůli ní něco udělá. Poté si zjistil i její bydliště, kde na ni čekával a sledoval ji.

Situace se neustále zhoršovala. Muž v dívce vzbuzoval takovou obavu, že se bála chodit ven bez doprovodu. Měla strach o svůj život a zdraví, proto celou událost nakonec oznámila na policii. Neodbytnému muži nyní hrozí až roční vězení.

27. března 2018

 
 

Byl neodbytný DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Po vandalovi pátrají policisté

Po vandalovi pátrají policisté

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu přesahující devět tisíc korun. (celý článek)

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

Po dopravní nehodě nadýchal

Po dopravní nehodě nadýchal

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič měl v dechu přes tři promile. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )