Byl neodbytný

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mladému muži hrozí až roční vězení.

Podezření z trestného činu nebezpečné pronásledování si včera vyslechl jednadvacetiletý muž z Uherskohradiš­ťska. Téměř rok a půl pronásledoval zejména prostřednictvím sociálních sítí tehdy osmnáctiletou­ dívku.

Začalo to v polovině roku 2016 nevinným seznámením. Mladému muži se dívka velmi líbila, proto si ji následně našel na sociálních sítích a kontaktoval ji. Tehdy se domluvili na schůzce. Ta ale zřejmě neproběhla podle představ mladého muže. Dívka totiž jeho city neopětovala.

Muž se s tím ale nedokázal smířit, proto jí od té doby neustále psal prostřednictvím sociálních sítí. Dožadoval se schůzky a dokonce jí i vyhrožoval, že si kvůli ní něco udělá. Poté si zjistil i její bydliště, kde na ni čekával a sledoval ji.

Situace se neustále zhoršovala. Muž v dívce vzbuzoval takovou obavu, že se bála chodit ven bez doprovodu. Měla strach o svůj život a zdraví, proto celou událost nakonec oznámila na policii. Neodbytnému muži nyní hrozí až roční vězení.

27. března 2018

 
 

Byl neodbytný DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Uherskohradišťská drogová scéna zásobuje uživatele i ve světě

Uherskohradišťská drogová scéna zásobuje uživatele i ve světě

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Vyráběli a rozesílali “fénixovy slzy“. (celý článek)

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

STARÉ MĚSTO – V unikátní KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude k vidění Betlém ze dřeva a kovu. Prohlédnout si jej bude možné od soboty 1. prosince, v areálu bude umístěn až do 3. února příštího roku. (celý článek)

Po dopravní nehodě nadýchal

Po dopravní nehodě nadýchal

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič měl v dechu přes tři promile. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )