Pátráme po těchto osobách

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Jsou stále pohřešovaní.

Uherskohradišťští policisté od konce září loňského roku pátrají po paní Miladě Němcové. Pohřešovaná, která má 94 let, bydlela sama v rodinném domku ve Starém Městě. Naposled byla viděna ve vestibulu vlakového nádraží ve Starém Městě. Podle svědků si měla žena koupit jízdenku do Bratislavy. Zda během cesty někde z vlaku vystoupila nebo zda docestovala do cílové stanice, nikdo neví.

Žena je vysoká 150 cm, drobné postavy, krátkých šedých vlasů, často nosívala sukně do půl lýtek, bližší popis oblečení není znám. Při sobě by mohla mít hnědou kabelku a červenou nákupní tašku. Bližší informace k této ženě najdete zde: http://aplikace.policie.cz/…nDetail.aspx?… Od pátku 2. března rodina pohřešuje čtyřiačtyřice­tiletého muže z Uherského Hradiště z části Stará Tenice. Ten ve čtvrtek v dopoledních hodinách odešel z domova s tím, že se jde projít. S sebou si měl vzít vínovou krosnu, stan, spací pytel, karimatku a deku včetně peněženky. Mobilní telefon a léky ovšem nechal doma. Od té doby ho nikdo neviděl.

Pohřešovaný muž je silnější postavy vysoké asi 185 cm. Má krátké hnědé vlasy s pleší na temeni a šedomodré oči. V době odchodu měl na sobě černé goretexové kalhoty, světle modrou bundu s kapucí a červené sportovní boty.

Bližší informace k tomuto muži najdete zde: http://aplikace.policie.cz/…nDetail.aspx?…

Pátrání po těchto osobách je prozatím bezvýsledné, proto žádáme o pomoc jak veřejnost, tak i média. Máte-li k pohřešovaným jakékoliv informace, obraťte se bezodkladně na kriminalisty na lince 974 678 441 nebo na linku 158.

23. března 2018

 
Reklama
 

Pátráme po těchto osobách DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Skanzen v Modré otevírá další atrakci

Skanzen v Modré otevírá další atrakci

Modrá – Prvního března bylo v Modré u Velehradu v areálu Skanzen otevřeno pro veřejnost největší terárium na Moravě. Leží v těsné blízkosti populárního Archeoskanzenu z doby Velké Moravy a nabízí mnoho zajímavého. (celý článek)

Přípravné kurzy Chytré učení!

Přípravné kurzy Chytré učení!

Přípravné kurzy na maturitu, střední a vysokou školu přímo v centru Uherského Hradiště: (celý článek)

Byl neodbytný

Byl neodbytný

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mladému muži hrozí až roční vězení. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )