Zajímavé akce v regionu

Na další týden jsme pro Vás vybrali trojici velmi zajímavých události v okolí Uherského Hradiště, ve které ani tentokrát nechybí kousek vzdělání, příjemné odreagování, ale ani prima akce pro děti.

Dvoudenní seminář Hormonální jógové terapie

Hormonální jógová terapie pracuje na velice hlubokých úrovních. Cvičení přirozeně odstraňuje potíže s menstruačním cyklem, pomáhá při premenstruačním syndromu, cystách, neplodnosti, menopauze, je také vhodná pro diabetes. Cvičená pomáhá získávat ženskost, zvýšit sebevědomí, odbourat potíže se spánkem či při emocionální nestabilitě. Cvičení je vhodné pro každou ženu, která si chce svoje zdraví zlepšovat cvičením, poznat sebe samu a zharmonizovat tělo, mysl i duši. Kurz se koná v pátek 16. 3. 2018 odpoledne a celý den v sobotu 17. 3. 2018 ve Zlíně, Centrum Arkána, Nám. T. G. Masaryka 1281, 4. patro, Zlín.

Více: http://akce-uh.cz/…terapie-zlin

Výroba Domácí Ekologické Drogerie

Workshop domácí ekologické drogerie Vás seznámí s postupem, jak si vyrobit vlastní drogerii z pohodlí domova a bez chemických příměsí. Naučíte se vyrobit si například vlastní prací prášek, prací gel, tekuté mýdlo, tablety do myčky a na nádobí, univerzální čistič a mnoho dalších. Kurzem Vás bude provázet Markéta a Michaela. S sebou si přineste nádobky na vyrobenou drogerii (zavařovací sklenice), zástěru, přezůvky a psací potřeby. Skripta jsou součástí ceny workshopu.

Úterý 20. 3. 2018 od 18:00 hodin v Ateliéru Harmonie ve Zlíně.

Více: http://akce-uh.cz/…e-drogerie-i

 
 

Zajímavé akce v regionu AUTOR:

Silvie

Zajímavé akce v regionu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Policisté hledají svědky

Policisté hledají svědky

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Chlapec chtěl zabránit střetu s vozidlem. (celý článek)

Policisté hledají svědky

Policisté hledají svědky

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet vozidla s cyklistou? (celý článek)

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

STARÉ MĚSTO – V unikátní KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude k vidění Betlém ze dřeva a kovu. Prohlédnout si jej bude možné od soboty 1. prosince, v areálu bude umístěn až do 3. února příštího roku. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )