Táta Ester Janek Ledecký míří na ples do Kroměříže

VÝCHODNÍ MORAVA – Plesová sezona se blíží ke konci, ale nabídek na pátek 16. a sobotu 17. března je přesto dost.

V pátek se půjde do Domu kultury Kroměříž na Ples Pedagogické školy, začátek bude v 19:30. K tanci a poslechu zahraje živá hudba Marathon Band v hlavním sále a DJ Luxus v pravé klubovně. Těšit se lze na nápaditý program, poctivou tombolu a super občerstvení.

Klub kultury Uherské Hradiště bude v pátek dějištěm Plesu ZŠ UNESCO. Program bude zahájen v 19:30. V pátek se bude tančit od 19:00 do 23:00 i v 2. podlaží 14|15 Baťova institutu Zlín. Tančírna nabídne Večer plný standardních, latinskoamerických a swingových tanců s Dance Studio Starlight. V průběhu večera se uskuteční krátká výuka tanců.

Vyrazit za taneční zábavou bude možné i v sobotu. Soběsuky na Kroměřížsku zažijí 7. Hasičsko-Josefovský ples. Hrát pro tanec i zábavu bude kapela Fajntajm, program nabídne barmanskou show a bohatou tombolu. Dům kultury Kroměříž bude v sobotu místem pro Maškarní bál s VIP hostem Jankem Ledeckým a kapelou. Bohatý program začne v 20:00. Plesem provedou moderátoři Radia Kroměříž.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
Reklama
 

Táta Ester Janek Ledecký míří na ples do Kroměříže DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nehoda si vyžádala pět zraněných

Nehoda si vyžádala pět zraněných

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič si před jízdou vypil několik piv. (celý článek)

Pět dnů fašankového veselí před 40 dny půstu

Pět dnů fašankového veselí před 40 dny půstu

STRÁNÍ – Největší festival masopustních tradic ve střední Evropě je i letos připraven. Obec Strání stulená pod dvěma nejvyššími vrcholy Bílých Karpat – Velkou Javořinou a Jelencem bude od 9. do 13. února 2018 celých 5 dnů centrem fašankového veselí. K tomu patří tradiční tance, jarmark, folklorní program, ale i fašankové dobroty. Nebude scházet jedinečný tanec Pod šable, bonusem pro návštěvníky bude Den otevřených dveří v místních sklárnách. (celý článek)

Pila řidička i cyklistka

Pila řidička i cyklistka

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Popily a pak havarovaly. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )