Plesy na Východní Moravě – i s Lucií Borhyovou

VÝCHODNÍ MORAVA – Kdo má rád plesy a kultivovanou zábavu, může si v pátek 2. a v sobotu 3. března na Východní Moravě vybírat z bohaté nabídky.

V pátek bude hostit Dům kultury Uherský Brod Ples gymnázia J. A. Komenského. Pestrý program začne v 19:30. Další pozvánky na tento den naleznete na www.vychodni-morava.cz.

V sobotu se bude tančit na mnoha místech. V Hluku na Uherskohradišťsku se půjde na 10. vinařský ples. Začne v 19:00 a návštěvníci se mohou těšit na několik dechovek a cimbálových muzik.

Místní kulturní zařízení Sady Uherské Hradiště zve na Ples psohlavců, začne v 20:00. Hrát budou kapela Akustika a country kapela Telegraf, organizátoři prosí o účast ve společenském oděvu s vesmírným doplňkem. Klub kultury Uherské Hradiště bude dějištěm Plesu Uherskohradišťské nemocnice. Jeho začátek bude v 19:30.

Dům kultury Uherský Brod zažije Sportovní ples. Tradiční akce má začátek v 20:00.

Reprezentační ples pořádá obec Tlumačov a to v prostorách otrokovické Besedy. Začne v 20:00 a k tanci a poslechu zahraje skupina Milénium, těšit se lze i na vystoupení tlumačovských seniorek.

Dům kultury Kroměříž roztančí Módní ples Agentury Fatima. Moderovat jej bude známá Lucie Borhyová. Začátek je v 20:00, součástí programu bude i módní přehlídka.

Další nabídku plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Plesy na Východní Moravě – i s Lucií Borhyovou DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Koupil za pět prstů

Koupil za pět prstů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Motorku mu ukradl přímo pod nosem. (celý článek)

Na Východní Moravě se vyrojí čerti a přiletí andělé

Na Východní Moravě se vyrojí čerti a přiletí andělé

VÝCHODNÍ MORAVA – Na Východní Moravě se vyrojí čerti a přiletí andělé. Aby ne, přichází Mikuláš. (celý článek)

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

Betlém z kovového odpadu – v KOVOZOO

STARÉ MĚSTO – V unikátní KOVOZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude k vidění Betlém ze dřeva a kovu. Prohlédnout si jej bude možné od soboty 1. prosince, v areálu bude umístěn až do 3. února příštího roku. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )