Plesy na Východní Moravě – i s Lucií Borhyovou

VÝCHODNÍ MORAVA – Kdo má rád plesy a kultivovanou zábavu, může si v pátek 2. a v sobotu 3. března na Východní Moravě vybírat z bohaté nabídky.

V pátek bude hostit Dům kultury Uherský Brod Ples gymnázia J. A. Komenského. Pestrý program začne v 19:30. Další pozvánky na tento den naleznete na www.vychodni-morava.cz.

V sobotu se bude tančit na mnoha místech. V Hluku na Uherskohradišťsku se půjde na 10. vinařský ples. Začne v 19:00 a návštěvníci se mohou těšit na několik dechovek a cimbálových muzik.

Místní kulturní zařízení Sady Uherské Hradiště zve na Ples psohlavců, začne v 20:00. Hrát budou kapela Akustika a country kapela Telegraf, organizátoři prosí o účast ve společenském oděvu s vesmírným doplňkem. Klub kultury Uherské Hradiště bude dějištěm Plesu Uherskohradišťské nemocnice. Jeho začátek bude v 19:30.

Dům kultury Uherský Brod zažije Sportovní ples. Tradiční akce má začátek v 20:00.

Reprezentační ples pořádá obec Tlumačov a to v prostorách otrokovické Besedy. Začne v 20:00 a k tanci a poslechu zahraje skupina Milénium, těšit se lze i na vystoupení tlumačovských seniorek.

Dům kultury Kroměříž roztančí Módní ples Agentury Fatima. Moderovat jej bude známá Lucie Borhyová. Začátek je v 20:00, součástí programu bude i módní přehlídka.

Další nabídku plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Plesy na Východní Moravě – i s Lucií Borhyovou DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Historické památky, folklor a tradice, radost z úrody vína – to vše nabízejí již tradiční Slovácké slavnosti vína a otevřených památek, které od pátku 7. do neděle 9. září rozezpívají a roztančí centrum Slovácka – královské město Uherské Hradiště. (celý článek)

Nezvládla řízení

Nezvládla řízení

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žena vyvázla bez zranění. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )