Alkohol je špatný rádce

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Jezdil pod vlivem a maloval hákové kříže.

Alkohol je velmi špatný rádce. Své o tom ví dvacetiletý muž z Uherskohradiš­ťska. Hranici zákona překročil hned třikrát během dvou měsíců. Za to mu hrozí až roční vězení.

Nezodpovědnost se v mladém muži projevila v polovině října loňského roku. Ve večerních hodinách totiž usedl za volant Mazdy v podroušeném stavu. Když projížděl Kunovicemi, dostal zřejmě kvůli vysoké rychlosti smyk a poté zůstal stát uprostřed silnice. V okamžiku, kdy na místo přijeli policisté, vzal nohy na ramena a snažil se utéct. To se mu ale nepodařilo. Nejen že policistům nepředložil řidičský průkaz, navíc nadýchal 0,34 promile a vyšel mu pozitivní test na pervitin a marihuanu. Ještě ten večer se podrobil odběru krve v Uherskohradišťské nemocnici.

O den později ho policisté opět přistihli při řízení v úseku mezi Ostrožskou Novou Vsí a Ostrožskou Lhotou. I v tomto případě byl pod vlivem drog a bez řidičského průkazu.

Do třetice se setkal se strážci zákona v lednu. Tomu předcházelo oznámení o posprejované fasádě, oknech a dveřích mateřské školy včetně vedlejší budovy v Ostrožské Lhotě. K této události mělo dojít v polovině prosince. Na budovách bylo černým sprejem namalováno 27 nápisů včetně hákových křížů. Vyšetřování případu dovedlo naše kriminalisty až ke dvacetiletému muži. Ten se u výslechu ke všemu přiznal. Popsal, jak s kamarádem nejprve vypili několik panáků alkoholu a pak měli potřebu projevit se “umělecky“. Jejich nechtěné umění je předběžně vyčísleno na šedesát tisíc korun. Kdo byl tím druhým umělcem, muž odmítl sdělit.

V uplynulých dnech mu kriminalisté sdělili podezření z trestného činu poškození cizí věci a ohrožení pod vlivem návykové látky.

16. února 2018

 
Reklama
 

Alkohol je špatný rádce DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Na Východní Moravě se stále tančí. Vybrat si lze z nabídky i na pátek 16. a sobotu 17. února. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

Proč je lepší sladit medem než cukrem?

Proč je lepší sladit medem než cukrem?

Neslaďte rafinovaným bílým cukrem, ale medem, doporučují výživoví poradci. Jaká je ale pravda? Je med lepší alternativou než cukr? Proč byste po něm měli sáhnout? Pojďme společně hledat odpovědi na tyto otázky. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )