Alkohol je špatný rádce

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Jezdil pod vlivem a maloval hákové kříže.

Alkohol je velmi špatný rádce. Své o tom ví dvacetiletý muž z Uherskohradiš­ťska. Hranici zákona překročil hned třikrát během dvou měsíců. Za to mu hrozí až roční vězení.

Nezodpovědnost se v mladém muži projevila v polovině října loňského roku. Ve večerních hodinách totiž usedl za volant Mazdy v podroušeném stavu. Když projížděl Kunovicemi, dostal zřejmě kvůli vysoké rychlosti smyk a poté zůstal stát uprostřed silnice. V okamžiku, kdy na místo přijeli policisté, vzal nohy na ramena a snažil se utéct. To se mu ale nepodařilo. Nejen že policistům nepředložil řidičský průkaz, navíc nadýchal 0,34 promile a vyšel mu pozitivní test na pervitin a marihuanu. Ještě ten večer se podrobil odběru krve v Uherskohradišťské nemocnici.

O den později ho policisté opět přistihli při řízení v úseku mezi Ostrožskou Novou Vsí a Ostrožskou Lhotou. I v tomto případě byl pod vlivem drog a bez řidičského průkazu.

Do třetice se setkal se strážci zákona v lednu. Tomu předcházelo oznámení o posprejované fasádě, oknech a dveřích mateřské školy včetně vedlejší budovy v Ostrožské Lhotě. K této události mělo dojít v polovině prosince. Na budovách bylo černým sprejem namalováno 27 nápisů včetně hákových křížů. Vyšetřování případu dovedlo naše kriminalisty až ke dvacetiletému muži. Ten se u výslechu ke všemu přiznal. Popsal, jak s kamarádem nejprve vypili několik panáků alkoholu a pak měli potřebu projevit se “umělecky“. Jejich nechtěné umění je předběžně vyčísleno na šedesát tisíc korun. Kdo byl tím druhým umělcem, muž odmítl sdělit.

V uplynulých dnech mu kriminalisté sdělili podezření z trestného činu poškození cizí věci a ohrožení pod vlivem návykové látky.

16. února 2018

 
 

Alkohol je špatný rádce DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Historické památky, folklor a tradice, radost z úrody vína – to vše nabízejí již tradiční Slovácké slavnosti vína a otevřených památek, které od pátku 7. do neděle 9. září rozezpívají a roztančí centrum Slovácka – královské město Uherské Hradiště. (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu za třicet pět tisíc korun. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )