Přípravné kurzy Chytré učení!

Přípravné kurzy na maturitu, střední a vysokou školu

Maturitní zkouška je samozřejmě jedna z prvních velkých zkoušek, kterou zakončujete několik let studia na střední škole. Každý student by ji chtěl zvládnout, zažít pocit úspěchu a získat tak pomyslnou vstupenku do pracovního života či dalších studijních let na vysoké škole. Chytré učení připravilo ve spolupráci se zkušenými lektory řadu přípravných kurzů na státní maturitní zkoušku z českého, anglického, německého, francouzského, ruského a španělského jazyka. Celou nabídku kurzů jsme na požadavek studentů rozšířili o matematiku, která v konceptu státních maturit nabývá stále většího významu. Kromě maturitních kurzů nabízí Chytré učení studentům přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední i vysokou školu. Všechny kurzy probíhají v různých časových i studijních variantách. V nabídce kurzů Chytrého učení naleznete klasické skupinové kurzy, individuální kurzy nebo zcela netradiční kurzy pro kamarády či partnery. Délku lekcí i intenzitu studia řešíme s každým studentem individuálně s ohledem na jeho časové možnosti a studijní požadavky.

Proč navštěvovat přípravné kurzy Chytrého učení

Chytré učení v současné sobě nabízí svým studentům pět moderně vybavených učeben přímo v centru Uherského Hradiště. Naši lektoři využívají v přípravných kurzech oficiální studijní materiály, publikace a testy určené přímo k přípravě ke státní maturitní zkoušce, přijímacím zkouškám na střední a vysoké škole. Nastudujete vše, co se po Vás u maturitní zkoušky a přijímacích zkoušek požaduje. Seznámíte se s typovými úlohami a příklady, své vědomosti si otestujete nanečisto několika komplexními testy. Učte se chytře s lektory a studenty v přípravných kurzech Chytrého učení! Všechny potřebné informace včetně konkrétní nabídky kurzů naleznete na www.pripravnekurzy.cz, rádi Vám poradíme při výběru vhodného kurzu pro Vás nebo vaše děti.

 
Reklama
 

Přípravné kurzy Chytré učení! SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY:

Přípravné kurzy Chytré učení! VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Přípravné kurzy Chytré učení!

Přípravné kurzy Chytré učení! DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Na Východní Moravě se stále tančí. Vybrat si lze z nabídky i na pátek 16. a sobotu 17. února. (celý článek)

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Na tento víkend jsme pro Vás vybrali 2 akce v okolí Uherského Hradiště. Jedna akce Vám zpříjemní sobotní den, ve kterém se můžete v historii vrátit do času zbraní a ještě si k tomu pochutnat na výborném guláši. A druhou pozvánku jsme věnovali Slováckému divadlu, které Vás svou novinku určitě pobaví. (celý článek)

Skanzen v Modré otevírá další atrakci

Skanzen v Modré otevírá další atrakci

Modrá – Prvního března bylo v Modré u Velehradu v areálu Skanzen otevřeno pro veřejnost největší terárium na Moravě. Leží v těsné blízkosti populárního Archeoskanzenu z doby Velké Moravy a nabízí mnoho zajímavého. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )