Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Na Východní Moravě se stále tančí. Vybrat si lze z nabídky i na pátek 16. a sobotu 17. února. V pátek rozzáří Hotel Moskva ve Zlíně Párty ples 2018. Celým večerem, který začne v 19:30, provede hvězda seriálu Vyšehrad Jakub Štáfek alias Julius „Lavi" Lavický. Lavi je sice už vyhaslá fotbalová star a známé kopyto, ale tahle „Legendary 10" pobavit pořád umí.

Klub kultury Uherské Hradiště zve na Ples středoškoláků. Začátek je v 19:30 a zábavu zpestří TK Rokaso, JaGr Band, CM Kunovjan a DJ. Vstupné stojí 180 Kč, 150 Kč.

V sobotu se půjde do Domu kultury Vsetín na XII. Reprezentační vševalašský bál, začátek je v 19:00. Vstupenky je možno rezervovat na telefonním čísle 606 655 253, nebo zakoupit v klubovně FS Vsacan (2. patro Domu kultury Vsetín), vždy v pátek od 18:30–19:30.

1. sokolské šibřinky chystají v Domu kultury Uherský Brod. Začnou v 19:00 a hrát budou skupina Unoduo a CM Falešnica.

Klub kultury Uherské Hradiště bude dějištěm Plesu Slováckého divadla a Ray Service. V programu vystoupí Prestige symphony orchestra, Benny Q a CM Cifra. Začátek je v 20:00. Další nabídku plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Párty ples, vševalašský bál, ples Slováckého divadla – na Východní Moravě DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Žízeň zaháněli alkoholem

Žízeň zaháněli alkoholem

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidiči se posilňovali alkoholem. (celý článek)

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

VÝCHODNÍ MORAVA – Poslední dny června – ale také školního roku – nabízejí na Východní Moravě spoustu zábavy. Platí to i pro počátek prázdnin. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )