Pěstovali konopí

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Konopí údajně pěstoval na okrasu.

Uherskohradišťští kriminalisté koncem loňského roku odhalili hned dva pěstitele konopí. V uplynulých dnech jim sdělili obvinění z trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku.

Tohoto skutku se měli obvinění dopustit tím, že nezávisle na sobě na pozemcích svých rodinných domů vypěstovali konopí. Semena zakoupili na internetu.

Třicetiletý muž z obce na Uherskohradišťsku měl bohaté zkušenosti s pěstováním. Dle něj nejprve na zahradě zasadil deset semínek. O rostlinky pečoval do té doby, než vyrostly do výšky 120 cm. Tyto poté usušil. Část sušené marihuany použil pro svoji potřebu a zbytek prodal. To se mu zalíbilo natolik, že se minulý rok v měsíci květnu do zahradničení pustil podruhé. Šestnáct rostlin o výšce 180 cm už ale sklidit nestihl, neboť je kriminalisté zajistili.

Druhým pěstitelem je pětatřicetiletý muž rovněž z Uherskohradiš­ťska. V létě zakoupená semínka zasadil do květináčů na dvorku rodinného domu. Celkově se staral o sedm rostlin různých výšek. Jedna dokonce měřila téměř tři metry. I v tomto případě kriminalisté zajistili rostliny ještě před sklizní. Muž u výslechu dodal, že konopí pěstoval zejména na okrasu.

Za jejich protizákonnou činnost jim nyní hrozí trest odnětí svobody v délce až šesti měsíců.

5. února 2018

 
Reklama
 

Pěstovali konopí DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Byl neodbytný

Byl neodbytný

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mladému muži hrozí až roční vězení. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

Skanzen v Modré otevírá další atrakci

Skanzen v Modré otevírá další atrakci

Modrá – Prvního března bylo v Modré u Velehradu v areálu Skanzen otevřeno pro veřejnost největší terárium na Moravě. Leží v těsné blízkosti populárního Archeoskanzenu z doby Velké Moravy a nabízí mnoho zajímavého. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )