Řídili, i když nesměli

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nadýchali přes jedno promile.

Usednout za volant bez řidičského průkazu nebo pod vlivem alkoholu se v uplynulém týdnu nezdráhalo hned několik řidičů.

Třiačtyřicetiletý muž usedl v pátek ráno 26. února za volant vozidla značky Mazda. Jeho jízdu ukončili policisté z Uherského Ostrohu ihned poté, co v dostupné evidenci zjistili, že muž nevlastní řidičské oprávnění pro skupinu “B“. Nyní ho čeká řízení na odboru dopravy.

Dalšího řidiče zastavila v neděli policejní hlídka v Bojkovicích. Pětadvacetiletý řidič vozidla Audi při silniční kontrole nepředložil řidičský průkaz, neboť má vysloven zákaz řízení, a to až do května tohoto roku. Vyslovený zákaz řízení nebránil v jízdě ani šestadvacetiletému muži z Uherskobrodska. Ten si s vozidlem značky Jaguar přijel natankovat na benzinovou čerpací stanici, jakoby se nic nestalo. Ve čtvrtek mu policisté sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Alkoholem se nezdráhal posilnit dvaadvacetiletý řidič vozidla značky Audi. V úterý ráno ho zastavila policejní hlídka v ulici Šafaříkova v Uherském Hradišti. Poté, co předložil doklady, se podrobil dechové zkoušce. Ta vykázala hodnotu 1,46 promile alkoholu.

Ve čtvrtek večer popíjel alkohol devětadvacetiletý muž. I on se zachoval velmi nezodpovědně a usedl za volant. Poté ve Fiatu projížděl uherskobrodské ulice. Policisté mu v dechu naměřili 1,35 promile alkoholu. Oběma řidičům jsme zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Za jejich jednání jim hrozí až roční vězení včetně zákazu řízení až na deset let.

Pozitivní orientační test na drogy vyšel jednadvacetiletému řidiči Fabie. Policejní hlídka muže zastavila v sobotu hodinu po poledni v Uherském Brodě. Muž se k užití drogy přiznal. Lékařské vyšetření ve zdravotnickém zařízení však odmítl.

 
 

Řídili, i když nesměli DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu za třicet pět tisíc korun. (celý článek)

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Vůně jablečných moučníků, chuť čerstvého jablečného moštu, hudba, ukázky řemesel, hry pro děti, divadlo a především pohoda a dobrá nálada - to vás čeká v Hostětíně v neděli 23. září 2018. Jablka všemi smysly - čichem, chutí, zrakem i hmatem - a ve všech podobách - sušená, tekutá, pečená i právě utržená ze stromu, čekají na vaši návštěvu. (celý článek)

Zloději kol se činili

Zloději kol se činili

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ukradli čtyři jízdní kola. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )