Dostali smyk

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Zraněná řidička byla letecky transportována do nemocnice.

Se smykem se ve středu dopoledne 17. ledna potýkal devatenáctiletý řidič vozidla značky Renault Megan Scenic. V úseku mezi Nedachlebicemi a Bílovicemi dostal na rozbředlém sněhu smyk a s vozidlem vyjel vpravo mimo silnici, kde nejprve narazil do keřů a poté sjel do potoka. Auto se při tom převrátilo na střechu. Řidič při nehodě utrpěl zranění, se kterým ho záchranáři převezli do Uherskohradišťské nemocnice. Přítomnost alkoholu u něj vyloučila dechová zkouška. Vzniklá škoda na autě přesáhla sto tisíc korun.

Jízdu na zasněžené vozovce včera dvě hodiny po půlnoci nezvládl také šestadvacetiletý řidič vozidla Audi, který jel do obce Staré Hutě. V pravotočivé zatáčce dostal smyk a poté s vozidlem vyjel mimo vozovku, kde narazil do zábradlí mostu. Přivolaní policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která vyšla negativní. Pozitivní byl ale test na drogy. Škoda na vozidle je předběžně odhadnuta na sto padesát tisíc a na zábradlí dvacet tisíc korun. Další jízdu jsme řidiči zakázali. Navíc jsme mu zadrželi řidičský průkaz.

S těžkým zraněním skončila v nemocnici včera ráno po osmé hodině jednašedesátiletá řidička vozidla Dacia, která jela od obce Spytihněv na Babice. Také ona dostala při jízdě na zasněžené vozovce smyk, vyjela vpravo mimo silnici a narazila do betonového mostku. Zraněná řidička byla letecky transportována do nemocnice v Olomouci. Muže, který seděl na místě spolujezdce, záchranáři převezli do nemocnice ve Zlíně. Předběžná škoda na vozidle byla vyčíslena na sto padesát dva tisíc korun.

Upozorňujeme řidiče, aby při jízdě za jakéhokoliv počasí dbali zvýšené opatrnosti, byli předvídaví a nepřeceňovali své řidičské schopnosti!

19. ledna 2018

 
 

Dostali smyk VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Dostali smykOBRÁZEK - Dostali smykOBRÁZEK - Dostali smyk

Dostali smyk DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava ožije mnoha zajímavými akcemi

Východní Morava ožije mnoha zajímavými akcemi

VÝCHODNÍ MORAVA – Mnohými lákadly oplývá Východní Morava. V každou roční dobu. (celý článek)

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při dopravní nehodě zemřel mladý muž. (celý článek)

Koupil za pět prstů

Koupil za pět prstů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Motorku mu ukradl přímo pod nosem. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )