Vloupal se do provozovny

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pachateli hrozí až osmileté vězení.

Uherskohradišťští kriminalisté od minulého týdne pátrají po zloději, který se vloupal do provozovny firmy v Uherském Brodě. Ten napáchal škodu, která přesahuje milion korun.

Ve čtvrtek ráno 4. ledna jsme přijali oznámení o vloupání do provozovny luhačovické firmy, která má sídlo v Uherském Brodě v ulici Na Láně.

Prozatím neznámý pachatel v noci ze středy na čtvrtek vypáčil zadní dveře provozovny, čímž si zajistil vstup do objektu. Poté postupně navštěvoval kanceláře, ve kterých prohledával stoly, pokladny a páčil dveře trezorů. Z jednoho trezoru si nakonec odnesl peněžní částku přesahující jeden milion korun. Událost si vyžádala příjezd jak kriminalistů, tak i kriminalistického technika. Zloděj je podezřelý z trestného činu krádež a poškození cizí věci. Podle zákona mu nyní hrozí až osmileté vězení.

Pokud někdo v uvedené ulici zaznamenal pohyb podezřelých osob nebo vozidel, ať kontaktuje linku 158.

8. ledna 2018

 
Reklama
 

Vloupal se do provozovny DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Plesy na Východní Moravě – i s Lucií Borhyovou

Plesy na Východní Moravě – i s Lucií Borhyovou

VÝCHODNÍ MORAVA – Kdo má rád plesy a kultivovanou zábavu, může si v pátek 2. a v sobotu 3. března na Východní Moravě vybírat z bohaté nabídky. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

Ukradl kabát

Ukradl kabát

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muž skončil na policii. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )