Někteří vyjeli opilí

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Za volant usedla sedmnáctiletá dívka.

Za volant Škody Octavie usedla v neděli 31. prosince třicetiletá žena, kterou krátce před druhou hodinou ranní zastavila v Uherském Hradišti policejní hlídka. Po kontrole dokladů se řidička podrobila dechové zkoušce, jejíž výsledek byl 1,51 promile alkoholu. Popíjení před jízdou žena přiznala. Policisté jí zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu. Podle zákona jí hrozí až roční vězení.

Na druhý den po čtvrté hodině ráno mezi Starým Městem a Velehradem boural devatenáctiletý řidič Fiatu. Při průjezdu levotočivé zatáčky dostal na namrzlé silnici smyk. Poté vyjel mimo komunikaci, kde narazil do betonového nájezdu. Auto se převrátilo přes střechu a dopadlo zpět na silnici. Muž z místa nehody odešel, aniž by nehodu oznámil. Policisté řidiče dohledali a při dechové zkoušce mu byla naměřena hodnota 1,09 promile alkoholu. I on přiznal, že před jízdou popíjel. Následně byl převezen do Uherskohradišťské nemocnice, kde se podrobil odběru krve. Zároveň mu bylo ošetřeno i zranění, které utrpěl při nehodě. Policisté navíc z dostupné evidence zjistili, že muž není držitelem žádného řidičského oprávnění. Za jeho nezodpovědnou jízdu mu nyní hrozí až tříleté vězení včetně zákazu řízení až na deset let.

V ten samý den ve večerních hodinách si bez řidičáku vyjela i sedmnáctiletá dívka. Za volantem Škody Octavie projížděla Uherským Brodem. Policejní hlídka její jízdu ukončila v ulici Rybářská. Dechová zkouška vyšla negativní. Nyní ji čeká správní řízení na odboru dopravy.

2. ledna 2018

 
Reklama
 

Někteří vyjeli opilí DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Seminář čínského umění ZY Qigong (Čchi-Kung)

Seminář čínského umění ZY Qigong (Čchi-Kung)

O víkendu 21. - 22.10.2017 proběhne v Orlovně v Uherském Hradišti seminář čínského umění s názvem ZY Qigong (Čchi-Kung) . Tento seminář je vhodný i pro úplné začátečníky, starší a fyzicky méně zdatné zájemce. (celý článek)

Zmizely další úly

Zmizely další úly

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Zloděj ukradl úly včetně včelstev. (celý článek)

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

VÝCHODNÍ MORAVA – Po celé Východní Moravě se budou v příštích dnech rozsvěcet vánoční stromy. A to v rámci veselých programů pro celé rodiny. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )