Východní Morava bude bavit i v roce 2018

VÝCHODNÍ MORAVA – I roce 2018 bude Východní Morava bavit. A to hned od prvních dnů.

Téměř tři sta originálů nejsvéráznějšího a nejkontroverzněj­šího představitele světového surrealismu Salvadora Dalího lze nyní vidět ve Filmovém uzlu ve Zlíně. Grafické listy, sochy, tapiserie, porcelán, keramika a dokonce i flakóny reprezentují průřez celoživotní tvorbou autora. Výstava je přístupná do neděle 14. ledna. Další informace na www.filmovyuzel.cz.

Kulturní zařízení Valašské Meziříčí zve až do 14. ledna na výstavu 100 + 1 dílo ze sbírky Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně. Časový profil výstavy těží z odborného zaměření instituce, jímž je česká výtvarná scéna uplynulých dvou století, se zvláštním přihlédnutím k určitým teritoriálním specifikům.

V zámku v Holešově je možné navštívit výstavu Hobby modelů – letadla, auta, rakety, lodě, ponorky, železnice… Jedinečná možnost zakoupení modelářských stavebnic. Více na www.holesov.info.

Do soboty 6. ledna si lze prohlédnout ve foyer kroměřížské radnice výstavu Betlém z Kroměříže. Výstava trojrozměrného betléma autorky Evy Milotové. Otevřena je v době provozu radnice.

V pátek 5. ledna zazní v hlavním sále Domu kultury Vizovice koncert vokální skupiny Fragile. Začátek je v 18:00, v předprodeji stojí vstupné 250 Kč, na místě 280 Kč.

V neděli 7. ledna vystoupí v bazilice ve Velehradě nedaleko Uherského Hradiště cimbálová muzika Cifra a pěvecký sbor Viva la musica. Koncert začne v 16:30.

V Šumicích nedaleko Uherského Brodu si v neděli 7. ledna nenechejte ujít koncert pěveckého sboru Dvořák UB. Proběhne od 17:30 v místním kostele Narození Panny Marie.

Další akce naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
Reklama
 

Východní Morava bude bavit i v roce 2018 DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

VÝCHODNÍ MORAVA – Po celé Východní Moravě se budou v příštích dnech rozsvěcet vánoční stromy. A to v rámci veselých programů pro celé rodiny. (celý článek)

Hledáme Miladu Němcovou

Hledáme Miladu Němcovou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při pátrání žádáme o pomoc veřejnost. (celý článek)

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

VÝCHODNÍ MORAVA – Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )