Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

VÝCHODNÍ MORAVA – Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě.

Ve středu 13. prosince se budou před budovou ZUŠ v Bystřici pod Hostýnem zpívat koledy. Program začne v 17:00. Projekt Česko zpívá koledy se uskuteční i na dalších místech Východní Moravy, více na www.vychodni-morava.cz.

Ve čtvrtek 14. prosince zve Masarykova veřejná knihovna Vsetín na besedu se spisovatelem Petrem Hruškou. Začátek je v 17:00. Součástí akce bude vyhodnocení literární soutěže Talent ze šuplíku. V Sokolovně Staré Město u Uherského Hradiště se uskuteční ve čtvrtek Vědecká show, která nabídne od 16:30 do 18:00 zábavné i mrazivé pokusy.

V pátek 15. prosince se v Klubu Mír Uherské Hradiště představí legendární skupina Oceán. Její vánoční koncert, během kterého zazní všechny hity i skladby z nové desky, začne v 20:30.

V sobotu 16. prosince zažije Velehrad u Uherského Hradiště Vánoční jarmark. Jeho součástí budou kulturní vystoupení, více na www.vychodni-morava.cz/akce/124150/.

V Domu kultury Vizovice zahrají v sobotu svůj Vánoční koncert skupina Fleret a Zuzana Šuláková. Začátek je v 19:00.

V neděli 17. prosince bude v Domě kultury Kroměříž koncertovat František Nedvěd a kapela Tiebreak. Začátek je v 19:00.

V pondělí 18. prosince si od 18. hodin můžete čekání na Vánoce zpříjemnit na Adventním koncertu v kostele Panny Marie Pomocnice Křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích. V programu zazní skladby J. S. Bacha, W. A. Mozarta, J. D. Zelenky a G. F. Händela. Pořadatelem je zlínský ROTARY klub, výtěžek z dobrovolného vstupného dostanou charitní organizace.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zloději kol se činili

Zloději kol se činili

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ukradli čtyři jízdní kola. (celý článek)

Staroměstský den vína, Jarošovský Oktoberfest, Karlovský gastrofestival. Na Východní Moravě

Staroměstský den vína, Jarošovský Oktoberfest, Karlovský gastrofestival. Na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Zábavná, poučná i plná chutí je Východní Morava těchto dnů. Až do středy 3. října je v Panském dvoře v Kunovicích k vidění výstava krojovaných panenek. Exponáty pochází ze soukromých sbírek. (celý článek)

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Historické památky, folklor a tradice, radost z úrody vína – to vše nabízejí již tradiční Slovácké slavnosti vína a otevřených památek, které od pátku 7. do neděle 9. září rozezpívají a roztančí centrum Slovácka – královské město Uherské Hradiště. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )