Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

VÝCHODNÍ MORAVA – Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě.

Ve středu 13. prosince se budou před budovou ZUŠ v Bystřici pod Hostýnem zpívat koledy. Program začne v 17:00. Projekt Česko zpívá koledy se uskuteční i na dalších místech Východní Moravy, více na www.vychodni-morava.cz.

Ve čtvrtek 14. prosince zve Masarykova veřejná knihovna Vsetín na besedu se spisovatelem Petrem Hruškou. Začátek je v 17:00. Součástí akce bude vyhodnocení literární soutěže Talent ze šuplíku. V Sokolovně Staré Město u Uherského Hradiště se uskuteční ve čtvrtek Vědecká show, která nabídne od 16:30 do 18:00 zábavné i mrazivé pokusy.

V pátek 15. prosince se v Klubu Mír Uherské Hradiště představí legendární skupina Oceán. Její vánoční koncert, během kterého zazní všechny hity i skladby z nové desky, začne v 20:30.

V sobotu 16. prosince zažije Velehrad u Uherského Hradiště Vánoční jarmark. Jeho součástí budou kulturní vystoupení, více na www.vychodni-morava.cz/akce/124150/.

V Domu kultury Vizovice zahrají v sobotu svůj Vánoční koncert skupina Fleret a Zuzana Šuláková. Začátek je v 19:00.

V neděli 17. prosince bude v Domě kultury Kroměříž koncertovat František Nedvěd a kapela Tiebreak. Začátek je v 19:00.

V pondělí 18. prosince si od 18. hodin můžete čekání na Vánoce zpříjemnit na Adventním koncertu v kostele Panny Marie Pomocnice Křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích. V programu zazní skladby J. S. Bacha, W. A. Mozarta, J. D. Zelenky a G. F. Händela. Pořadatelem je zlínský ROTARY klub, výtěžek z dobrovolného vstupného dostanou charitní organizace.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
Reklama
 

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

Zloděj ukradl propanbutanové lahve

Zloděj ukradl propanbutanové lahve

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Způsobil škodu za necelých šest tisíc korun. (celý článek)

Měli velké štěstí

Měli velké štěstí

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nezvládli průjezd zatáčkami. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )