Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

VÝCHODNÍ MORAVA – Po celé Východní Moravě se budou v příštích dnech rozsvěcet vánoční stromy. A to v rámci veselých programů pro celé rodiny.

Ve čtvrtek 30. listopadu rozzáří vánoční strom v Napajedlech na Zlínsku. Program začne v 13:00 a potrvá do 19:00. Více k programu na www.vychodni-morava.cz/akce/123931/.

V pátek 1. prosince zve Bystřice pod Hostýnem na tradiční rozsvěcení vánočního stromu na Masarykově náměstí. Od 14:00 bude probíhat malý vánoční jarmark, hlavní program s Mikulášem, anděly a čerty začne v 17:00.

V pátek se rozzáří také vánoční strom na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Pestrý program začne v 16:00 Vánocemi s Pavlem Novákem, starosta města Stanislav Blaha rozsvítí strom v 17 hodin. Sobota a neděle pak bude na náměstí věnována I. adventnímu víkendu.

Masarykovo náměstí v pátek do třetice, tentokrát v Rožnově pod Radhoštěm. Tam se bude začínat v 16:30 a i zde bude připraven program pro celé rodiny.

Na sobotu 2. prosince na 17:30 hod připravili rozsvěcení vánočního stromu v Holešově. Předcházet mu bude Adventní koncert v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

V sobotu 2. prosince zažije Výstaviště Floria Kroměříž Pochod děsivých čertů ve stylu „Krampuslauf“ a slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Program začne v 17:30. O zpestření se postará známý tanečník Jan Onder se svou Vánoční taneční show.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu se chystá v neděli 3. prosince na náměstí Míru ve Zlíně. Bohatý program plný vystoupení a atrakcí začne v 17:00. Těšit se lze třeba na punč, svařák, medovinu, sladké a slané pokrmy. Pro děti bude připraveno vánoční malování na obličej, adventní zpívání s dětmi a bude zahájena také Ježíškova pošta. Více na www.vychodni-morava.cz/…ocni-jarmark.

Další akce s adventní a vánoční tématikou na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

VÝCHODNÍ MORAVA – Poslední dny června – ale také školního roku – nabízejí na Východní Moravě spoustu zábavy. Platí to i pro počátek prázdnin. (celý článek)

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Upozorňujeme na dopravní omezení a úplné uzavírky. (celý článek)

Alkohol dělá s řidiči divy

Alkohol dělá s řidiči divy

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Porušil zákaz a řídil opilý. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )