Užijte si o den volna více – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – O den volna více, díky státnímu svátku v pátek 17. listopadu, nabízí nadcházející týden. Využijte volna k návštěvě některé ze zajímavých akcí, které nabízí Východní Morava.

V Obchodním domě 13 (bývalý tovární areál, budova 13) ve Zlíně je k vidění výstava Fenomén Igráček, která představuje legendární hračku. Vystaveny jsou i unikátní Igráčky v podobě Tomáše Bati a Emila Zátopka. Otevírací doba je od 10:00 do 18:00 každý den kromě neděle. Vstupné stojí 30 Kč. Do 20. listopadu.

Až do středy 15. listopadu je možné navštívit v Alternativě ve Zlíně výstavu fotografií Téthys – podmořský svět. Jejich autorem je Tomáš Kotouč. Otevřeno je od 8:00–12:00, 13:00–17:00.

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti zve na přednášku Slovácko v kinematografii, uskuteční se ve středu v 17:00. O tématu bude hovořit Petr Slinták. Vstup za 30 Kč.

Ve čtvrtek 16. listopadu se uskuteční v Kunovicích u Uherského Hradiště 12. lampionový průvod. Sraz účastníků je u ZŠ Červená v 17:00.

Knihovna Kroměřížska v Kroměříži pořádá ve čtvrtek přednášku na téma domácí násilí. Povede ji Jarmila Hasoňová z Centra poradenství pro rodinné a partnerské vztahy. Začátek je v 16:30, vstup bude zdarma.

Ve sváteční pátek 17. listopadu se uskuteční v Přístavu Staré Město u Uherského Hradiště tradiční Zabíjačkové hody. Připraven bude od 10:00 bohatý program a bohaté občerstvení, více na www.vychodni-morava.cz/akce/122740/.

Ranč Kostelany na Kroměřížsku láká na husí hody, navštívit je můžete od pátku 17. do neděle 19. listopadu. Pochutnávání na podzimních dobrotách zpříjemní i cimbál.

Klub Starý pivovar Kroměříž zve v pátek na vzpomínkovou akci Světlo pro Kryla. Začátek je v 17:00. Už od 9:00 je vstup zdarma do expozice věnované Karlu Krylovi.

V sobotu 18. listopadu vystoupí v klubu Tři opice ve Vsetíně písničkář Jaroslav Hutka. Jeho koncert začne v 20:00. Vstupné je ve výši 150 Kč.

Filmový uzel Zlín pořádá v sobotu 18. a v neděli 19. listopadu workshop Vytvoř si vlastní film. Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let. V sobotu i v neděli se program uskuteční od 12:00 do 17:00. Více na https://filmovyuzel.cz/…opy-animace/.

Nabídka dalších akcí na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Užijte si o den volna více – na Východní Moravě DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Řidiče přemohla únava

Řidiče přemohla únava

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nehoda na silnici I/50 zkomplikovala dopravu. (celý článek)

Prodložený červencový víkend

Prodložený červencový víkend

Příjemné letní teplé dny už jsou tady a proto Vás zveme na příjemné posezení u čerstvě grilovaných specialit pro celou rodinu, oslavu SDH v Lipově, ale také na cyklovýlet, díky kterému poznáte spoustu krásných míst v okolí. (celý článek)

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Dětem jsme připomínali zásady správného přecházení vozovky. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )