Porouchal se vám notebook? Nový kupovat nemusíte!

Zradil vás notebook, který používáte při práci, a tudíž se bez něj neobejdete? Můžete si pořídit nový, ale také se pokusit o opravu toho stávajícího. Pokud nechcete investovat do nového stroje, obraťte se na odborníky ze servisního centra ABAX. Postarají se o velmi rychlou opravu za cenu, o které byste si v autorizovaném servisu mohli nechat jen zdát. Celou záležitost přitom vyřídíte ve třech jednoduchých krocích.

Objednávka

Prvním krokem je vyplnění objednávkového formuláře. Stačí zadat základní informace uvedené v objednávce, odeslat ji a vyčkat, až ji pracovník na dispečinku zpracuje a potvrdí její přijetí e-mailem. V případě potřeby se s vámi servis notebooků Uherské Hradiště spojí telefonicky.

Příprava a odvoz notebooku

Druhá fáze není nijak náročná a nezabere vám více než 10 – 15 minut. Dle instrukcí na webu zabalíte notebook do dostatečně velké krabice, obložíte vhodným materiálem, pečlivě zalepíte a vyčkáte na příjezd kurýra.

Pokud vám nevyhovuje odvoz, můžete zařízení poslat sami v krabici společně s vytištěným a vyplněným objednávkovým formulářem.

Diagnostika a oprava

Již následující den po odvozu se servis notebooků ABAX pustí do diagnostiky. Ta obvykle zabere 2 – 3 dny, ale v případě potřeby je možné zajistit expresní diagnostiku do 24 hodin. Jakmile odsouhlasíte navrženou opravu, technik se pustí do práce. Před předáním je zařízení důkladně otestováno a k vám se vrátí stoprocentně funkční.

Proč si nechat notebook opravit právě v ABAXu?

Servisní centrum ABAX má s opravami notebooků dlouholeté zkušenosti. Díky úzkým vazbám na výrobce a světové distributory mají technici k dispozici kvalitní náhradní díly na notebooky za nízké ceny a mohou opravy provádět levněji než autorizované servisy. Většina klientů se po diagnostice rozhodne pro opravu, protože se z finančního hlediska vyplatí více než pořízení nového stroje. Přístup servisu je naprosto profesionální a míra reklamací velmi nízká.

 
 

Porouchal se vám notebook? Nový kupovat nemusíte VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Porouchal se vám notebook? Nový kupovat nemusíteOBRÁZEK - Porouchal se vám notebook? Nový kupovat nemusíte

Porouchal se vám notebook? Nový kupovat nemusíte AUTOR:

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Za nehodami stála nepozornost

Za nehodami stála nepozornost

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Čtyři lidé skončili v nemocnici. (celý článek)

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet cyklistky s chodcem? (celý článek)

Jízda králů, otrokářství i středověk – na Východní Moravě

Jízda králů, otrokářství i středověk – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květnová Východní Morava baví a nabízí mnoho možností, jak strávit volný čas. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )