Fantom hotelů

Policisté pátrají po padesátiletém fantomovi hotelů ze Svitav. Tento nenápadný a slušně vystupující muž se vždy ubytuje v hotelu či penzionu a druhý den zmizí s klíči a bez zaplacení. Navíc si ještě z pokoje odnese televizor, který zabalí do povlečení. V několika případech ukradl i fén, ručníky a z jednoho hotelu i obrazy.

Naši policisté od letošního července evidují již dvacet sedm případů, v nichž tento několikrát soudně trestaný fantom vystupuje. Poprvé navštívil hotel v Uherském Brodě. Poté ale zavítal i do jiných krajů v České republice. Po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Popis muže: František Chleboun, 50 let – hubený asi 170 cm vysoký, má modré oči a rovné šedivé vlasy.

Tímto bychom chtěli upozornit všechny majitele ubytovacích zařízení na tu možnost, že uvedený muž bude chtít využít jejich služeb. V případě, že se tak stane, ihned kontaktujte tísňovou linku 158. Zároveň žádáme všímavé občany o informace, které se týkají pohybu hledaného muže.

22. září 2017

 
Reklama
 

Fantom hotelů VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Fantom hotelů

Fantom hotelů DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Lovecký soud, Srí Lanka, Slet bubeníků, Orbis Pictus – na Východní Moravě

Lovecký soud, Srí Lanka, Slet bubeníků, Orbis Pictus – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Podzim je v plném proudu a s ním i rozmanité akce na Východní Moravě. V příštích dnech jich můžete navštívit spoustu. (celý článek)

Užijte si o den volna více – na Východní Moravě

Užijte si o den volna více – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – O den volna více, díky státnímu svátku v pátek 17. listopadu, nabízí nadcházející týden. Využijte volna k návštěvě některé ze zajímavých akcí, které nabízí Východní Morava. (celý článek)

Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!

Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!

Domácí mazlíčci jsou úžasnými společníky. Když se vrátíme domů, láskyplně nás vítají a mají radost, že jsme opět s nimi. Co nás ale také může přivítat, je silný zápach. Řeč je o kočičích záchodcích, které se za dobu naší nepřítomnosti stačily zaplnit. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )