Východní Morava zve na rally, templáře, divadlo a do skanzenu

VÝCHODNÍ MORAVA – Tak jako celé prázdniny je na Východní Moravě i jejich blížící se konec ve znamení mnoha akcí.

Zajít je možné třeba do zlínské Alternativy na výstavu Retrohrátky, která nabízí střední generaci i starším setkání s hračkami jejich mládí. Výstava je přístupná do pátku 25. srpna.

Ve středu 23. srpna vystoupí v Luhačovicích známý MUDr. Jan Cimický. Jeho beseda s názvem Paris, mon amour, pojednávající o jeho zážitcích z Francie, začne v 15:00 v koncertním sále Společenského domu.

V pátek 25. srpna bude možné vyrazit na tematickou prohlídku Uherského Hradiště věnovanou památkám a historii tohoto královského města. Sraz s průvodkyní Blankou Rašticovou bude v 16:00 před informačním centrem na Masarykově náměstí. Nutná je předchozí rezervace v Městském informačním centru, tel.: 572 525 525.

V pátek 25. srpna začne ve Zlíně 47. ročník největší motoristické soutěže na východě Moravy, Barum Czech Rally Zlín. Rally potrvá do neděle 27. srpna, více na www.vychodni-morava.cz/…h-rally-zlin.

Víkend 26. a 27. srpna bude možné strávit návštěvou skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. V sobotu se uskuteční Dožínky, v neděli pořad Z druhé strany Radhoště.

V sobotu 26. srpna si Vsetín zavzpomíná na svou templářskou minulost. Na zámku a jeho zahradě a hvězdárně bude od 14:00 připravena středověká hudba, jarmark, řemeslnické dílny a mnoho další zábavy i poučení pro děti i dospělé. Více na www.muzeumvalassko.cz.

Amfík Bukovina Popovice na Uherskohradišťsku zve v sobotu na Westernové divočení. Bohatý program s občerstvením pro celé rodiny začne v 14:30.

V areálu Společenského domu v Rožnově pod Radhoštěm se v sobotu uskuteční první ročník divadelního festivalu Teatri. Program pro malé i velké diváky začne v 15:00. Vstupné dobrovolné. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do Společenského domu.

V neděli 27. srpna ožije hrad v Brumově-Bylnici na Zlínsku tradiční akcí pro děti a jejich rodiče. Pohádkový hrad začne v 12:00 a nabídne bohatý kulturní program a občerstvení. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121424/.

V Luhačovicích zahraje v neděli Stanley Ś Dixie Street Band. Koncert začne v 16:00. Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Východní Morava zve na rally, templáře, divadlo a do skanzenu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zloději kol se činili

Zloději kol se činili

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ukradli čtyři jízdní kola. (celý článek)

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

VÝCHODNÍ MORAVA – Blíží se léto, a tak nabídka akcí, zejména pod širou oblohou, je na Východní Moravě opravdu pestrá. (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )