Dožínky, Zlínské besedování, jawisté – to je Východní Morava

VÝCHODNÍ MORAVA – Srpnová Východní Morava je plná akcí. Jak tradičních, které už mají své jméno a návštěvníky, tak i mnoha novinek.

Ve středu 16. srpna zve krajská knihovna ve Zlíně na cvičení jógy, které se uskuteční od 17:00 na platformě 14|15 Baťova institutu. V případě nepřízně počasí se bude cvičit v kavárně. Vstupné je ve výši 20 Kč.

Ve čtvrtek 17. srpna v Lázních Leopoldov na Uherskohradišťsku pořádají Zábavné odpoledne pro děti plné soutěží s hostem z pohádky, Kačulí a Símou. Program začne v 15:00, návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, dětské tetování, skákací hrad nebo balonky plněné heliem. Vstup je zdarma. Za deště se akce nekoná.

Luhačovice rozezní ve čtvrtek Kolonádní koncert Vojenské hudby Olomouc. Začátek je v 16:00. Letní kino ve Vsetíně zve ve čtvrtek na promítání filmu Richard Müller: Nepoznaný. Návštěvníci si připomenou vzestupy a pády výrazného zpěváka a hudebníka. Začátek je v 20:30, v případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

V pátek 18. srpna a v sobotu 19. srpna ožije zámek Lešná u Valašského Meziříčí nočním ochotnickým představením Kdo se bojí, nesmí do sklepa. Začátky jsou v 19:00 a v 20:30. Představení, které se uskuteční v zámeckých komnatách, nejsou vhodná pro děti do 12 let a bojácné povahy. Vstupné stojí 150 Kč, studenti a senioři zaplatí 100 Kč.

Od pátku 18. do neděle 20. srpna zažije Zlín už XII. ročník Mezinárodního folklorního festivalu tance a muziky s názvem Zlínské besedování. Ulice města zaplní rytmy ze třech kontinentů světa. Více na www.vychodni-morava.cz/…e-besedovani.

V sobotu 19. srpna zažije Archeoskanzen Modrá u Uherského Hradiště Den medu a medoviny. Bohatý program začne v 11:00, více na www.vychodni-morava.cz/akce/121842/.

V Luhačovicích se potkají v sobotu vyznavači motorek značky Jawa. Jejich sraz začne v 14:00 u Jurkovičova domu.

Víkend 19. a 20. srpna bude v Kroměříži patřit tradičním Dožínkám Zlínského kraje. Program se odehraje na několika scénách a má podobu lidové veselice spojené s vystoupením folklorních souborů a bohatým doprovodným programem. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121487/.

V neděli 20. srpna se v rámci luhačovického Kolonádního koncertu představí Big Band Holešov. Začátek je v 16:00.

Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Dožínky, Zlínské besedování, jawisté – to je Východní Morava DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

VÝCHODNÍ MORAVA – Zlín ovládne vyhlášený filmový festival, děti si prožijí svůj den, bude se koncertovat… Východní Morava je zábavná i na přelomu května a června. (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Nezvládla řízení

Nezvládla řízení

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žena vyvázla bez zranění. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )