Východní Morava bude hudební, provoní ji česnek, skanzen zve na setkání kovářů

VÝCHODNÍ MORAVA – Letní Východní Morava dýchá neopakovatelnou atmosférou. Potvrzuje, že je regionem mnoha rozmanitých chutí a vůní v pravém i přeneseném smyslu slova.

Ve středu 26. července zažijí Luhačovice Velkej flám neboli oslavu 70. narozenin oblíbeného zpěváka Františka Nedvěda. Koncert začne v 19:30.

Lázně Leopoldov v Buchlovicích na Uherskohradišťsku pořádají ve čtvrtek 27. července Zábavné odpoledne pro děti plné soutěží s hostem z pohádky, Kačulí a Símou. Program začne v 15:00, návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, dětské tetování, skákací hrad nebo balonky plněné heliem. Vstup je zdarma. Za deště se akce nekoná.

Na Dolním náměstí ve Vsetíně vystoupí populární skupina Gympleři. Koncert, který začne v 19:00, nabídne moderní i tradiční country. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná. Hrad Buchlov na Uherskohradišťsku zve na Buchlovské noci s černou paní, uskuteční se v termínech čtvrtek 27., pátek 28. a sobota 29. července, začátky vždy v 19:30. Program nabídne hrané pověsti a příběhy, doprovodný program na nádvoří, ohňovou show…atd. Vstup do areálu je zdarma, vstupné je potřebné k prohlídce hradu, která trvá 70 minut. Vstupenky doporučujeme rezervovat na www.hradbuchlov.cz/…ni-prohlidky.

V pátek 28. července se uskuteční v Jezuitské koleji v Uherském Hradišti festival Česko-Slovenský Jazzový Weekend. Začátek je v 19:30. Vstupné stojí od 150 Kč do 250 Kč.

V sobotu 29. července zažijí Buchlovice na Uherskohradišťsku už XVI. ročník Festivalu česneku. Program pro celé rodiny začne od 10:00 a potrvá do 18:00.

Víkend 29. a 30. července bude patřit ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm už 27. ročníku Dnů řemesel a setkání kovářů. V celém areálu Dřevěného městečka budou probíhat ukázky starých řemesel. K vidění budou profese při zpracování a opracovávání dřeva, stavebních a výrobních materiálů. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121576/.

V rámci Letní filmové školy v Uherském Hradišti vystoupí v sobotu na Masarykově náměstí zpěvák Vojta Dyk se skupinou B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou. Představí nový repertoár, tvořený především autorskými skladbami, ale i největšími světovými hity v novém aranžmá. Začátek je v 20:00, vstup je zdarma.

V neděli 30. července se uskuteční na Velké Javořině u Strání na Uherskohradišťsku už XXV. slavnosti bratrství Čechů a Slováků. Začátek je v 9:00, více k programu na www.vychodni-morava.cz/akce/121533/.

Zámek ve Zlíně ožije v neděli koncertem dechové hudby Miklovci. Začátek je v 16:30, vstup je zdarma.

Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Východní Morava bude hudební, provoní ji česnek, skanzen zve na setkání kovářů DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

VÝCHODNÍ MORAVA – Poslední dny června – ale také školního roku – nabízejí na Východní Moravě spoustu zábavy. Platí to i pro počátek prázdnin. (celý článek)

Jízda králů je tady. A také pivní soutěže nebo Noc kostelů

Jízda králů je tady. A také pivní soutěže nebo Noc kostelů

VÝCHODNÍ MORAVA – Prostě zábavná je Východní Morava příštích dnů. Vyberte si z této nabídky nebo se inspirujte na www.vychodni-morava.cz. (celý článek)

Kradl v chatě

Kradl v chatě

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu za dvacet tisíc korun. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )