Prázdniny začnou na Východní Moravě spoustou zábavy

VÝCHODNÍ MORAVA – Mnoha akcemi si mohou školáci zpříjemnit začátek letních prázdnin. Tu „svou“ si mohou vybrat na www.vychodni-morava.cz nebo v následujících řádcích.

V pátek 30. června zve Slovácké muzeum v Uherském Hradišti školáky s vysvědčením na program s tvořivými dílnami, prohlídkami a další zábavou. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121133/. Program se uskuteční od 9:00 do 14:00.

Jedinečný vstup do prázdnin bude možné prožít v Obvodové ulici v Kroměříži, kde bude instalovaná obří skluzavka. Bude zde také muzika, doprovodné akce a kopec srandy. Program začne v 12:00 a potrvá do 18:00. Vstupné stojí 300 Kč.

V sobotu 1. července připravili v Bílavsku v Bystřici pod Hostýnem Vítání prázdnin. Program, který začne v 14:00 na místním hřišti, nabídne kovbojské vystoupení, malování na obličej, přehlídku Policie ČR a kouzelnickou show. V průběhu celého odpoledne bude dětem k dispozici skákací hrad a soutěže. Zajištěno bude bohaté občerstvení a dobroty od šéfa grilu. Na akci naváže večerní zábava se skupinou Atlanta. Akce se koná pouze za příznivého počasí. Vstupné je 50 Kč pro dospělé.

Eurocamping v Bojkovicích na Uherskohradišťsku pořádá v neděli 2. července Zábavné odpoledne pro děti plné soutěží s hostem z pohádky, Kačulí a Símou. Program začne v 16:00, návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, dětské tetování, skákací hrad nebo balonky plněné heliem. Vstup je zdarma. Za deště se akce nekoná.

 
 

Prázdniny začnou na Východní Moravě spoustou zábavy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Pozvánka na víkend 27. 4 - 27. 4. 2018

Pozvánka na víkend 27. 4 - 27. 4. 2018

Tento víkend máte jedinečnou možnost zavítat na Jarní slavnosti, putování za tajemným hradem nebo na Den Země ve Starém Městě. (celý článek)

Nestřežený okamžik

Nestřežený okamžik

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pro někoho okamžik, pro zloděje dostatečná doba ke krádeži. (celý článek)

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Na tento víkend jsme pro Vás vybrali 2 akce v okolí Uherského Hradiště. Jedna akce Vám zpříjemní sobotní den, ve kterém se můžete v historii vrátit do času zbraní a ještě si k tomu pochutnat na výborném guláši. A druhou pozvánku jsme věnovali Slováckému divadlu, které Vás svou novinku určitě pobaví. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )