Prázdniny začnou na Východní Moravě spoustou zábavy

VÝCHODNÍ MORAVA – Mnoha akcemi si mohou školáci zpříjemnit začátek letních prázdnin. Tu „svou“ si mohou vybrat na www.vychodni-morava.cz nebo v následujících řádcích.

V pátek 30. června zve Slovácké muzeum v Uherském Hradišti školáky s vysvědčením na program s tvořivými dílnami, prohlídkami a další zábavou. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121133/. Program se uskuteční od 9:00 do 14:00.

Jedinečný vstup do prázdnin bude možné prožít v Obvodové ulici v Kroměříži, kde bude instalovaná obří skluzavka. Bude zde také muzika, doprovodné akce a kopec srandy. Program začne v 12:00 a potrvá do 18:00. Vstupné stojí 300 Kč.

V sobotu 1. července připravili v Bílavsku v Bystřici pod Hostýnem Vítání prázdnin. Program, který začne v 14:00 na místním hřišti, nabídne kovbojské vystoupení, malování na obličej, přehlídku Policie ČR a kouzelnickou show. V průběhu celého odpoledne bude dětem k dispozici skákací hrad a soutěže. Zajištěno bude bohaté občerstvení a dobroty od šéfa grilu. Na akci naváže večerní zábava se skupinou Atlanta. Akce se koná pouze za příznivého počasí. Vstupné je 50 Kč pro dospělé.

Eurocamping v Bojkovicích na Uherskohradišťsku pořádá v neděli 2. července Zábavné odpoledne pro děti plné soutěží s hostem z pohádky, Kačulí a Símou. Program začne v 16:00, návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, dětské tetování, skákací hrad nebo balonky plněné heliem. Vstup je zdarma. Za deště se akce nekoná.

 
Reklama
 

Prázdniny začnou na Východní Moravě spoustou zábavy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zloděj ukradl propanbutanové lahve

Zloděj ukradl propanbutanové lahve

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Způsobil škodu za necelých šest tisíc korun. (celý článek)

Posilnil se slivovicí

Posilnil se slivovicí

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Hrozí mu až roční vězení včetně zákazu řízení. (celý článek)

Hotelový fantom dopaden!

Hotelový fantom dopaden!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pátrání po padesátiletém muži je ukončeno. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )