Východní Morava zažije Kunovské léto, Holešovskou regatu a Punťa šou

VÝCHODNÍ MORAVA – Festivaly, přednášky, akce pro děti – Východní Morava žije. Vyberte si z aktuální nabídky.

Ve středu 14. června se uskuteční v krajské knihovně ve Zlíně přednáška na téma Írán, začátek je v 17:00 v 2. podlaží budovy 15. Je ďábelskou zemí? Jak se islám promítá do každodenního života? Neobvyklý pohled do zákulisí šíitských rituálů nabízí Jiří Sladký, autor dvou knih o současném Íránu. Vstupné 40 Kč.

Uherské Hradiště, Kunovice a Staré Město ožijí od středy 14. do neděle 18. června Mezinárodním dětským folklórním festivalem Kunovské léto. Více k bohatému programu na www.kunovske-leto.cz. Ve čtvrtek 15. června bude park Komenského ve Zlíně dějištěm hravého odpoledne s méďou Tomíkem. Akce pro rodiny s dětmi začne v 15:00 a potrvá do 18:00. Vstup je zdarma. Městská knihovna Holešov zve ve čtvrtek na přednášku věnovanou minulosti Ivančeny, památníku pěti skautů a jejich spolupracovníků popravených za účast v protinacistickém odboji. Začátek je v 17:00, vstupné je 25 Kč.

Od pátku 16. do soboty 17. června zažije Holešov další ročník festivalu Holešovská regata. V pátek se lze těšit na koncert kapely Olympic a kapely Katapult. Během sobotního programu zahraje a zazpívá Janek Ledecký, Vojta Dyk a B-Side band, Mandrage a další. Více na www.holesovskaregata.cz.

Zámek a park Lešná u Valašského Meziříčí zve v sobotu na pohádkové odpoledne, které proběhne v 15:00 až 19:00. V 15:00 a 17:00 lze shlédnout hranou pohádku odehrávající se v zámeckých komnatách, od 18:00 bude k dispozici pohádková stezka zámeckým parkem.

V neděli 18. června ožije Panská zahrada ve Vsetíně akcí Fešák Pes aneb Punťa šou, tedy setkáním pejskařů s workshopem a předváděčkou psích dovedností. Začátek je v 14:00. Oblíbená Zvonice na Soláni na Vsetínsku zve až do úterý 20. června na výstavu malíře Rudolfa Ciganíka a výtvarníka Martina Ciganíka. Více na www.zvonice.eu. Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Východní Morava zažije Kunovské léto, Holešovskou regatu a Punťa šou DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nestřežený okamžik

Nestřežený okamžik

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pro někoho okamžik, pro zloděje dostatečná doba ke krádeži. (celý článek)

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet cyklistky s chodcem? (celý článek)

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )