Vyplatí se služby bytového projektanta?

Máte v plánu pořídit si nový byt, protože ten původní už vám z nějakého důvodu nevyhovuje? Nejste si jisti, zda je ve vašich silách uspořádat byt tak, aby z designového i praktického hlediska vyhovoval vašim potřebám? Obraťte se na bytového projektanta! Pomůže vám uspořádat byt tak, aby přesně odpovídal vašim přáním a požadavkům.

Rekonstrukce podle vašich představ

Každý bytový projektant se řídí především podle toho, co si přejí jeho zákazníci, takže hlavní výhoda spočívá v tom, že vám nejen poradí, jak si bytový interiér zařídit, ale zároveň bude také naslouchat vašim názorům a řídit se jimi. Důležité totiž je, že hlavní slovo máte stále vy.

Přesto je však vždy lepší podřídit se radám projektanta. Je to konec konců důvod, proč jsme si ho najali. Bytový projektant totiž velmi dobře ví, jak má při své práci postupovat, aby ve výsledku byl spokojen především zákazník a aby byt byl co nejkomfortnější a zároveň aby designově odpovídal našim představám.

Funkční a dokonale využitý prostor

Bytový projektant dokáže rozvrhnout nábytek přesně podle velikosti a tvaru prostor vašeho bytu. Ve výsledku to bude vypadat tak, že vám nábytek nebude nikde překážet (např. při zavírání dveří, otevírání skříněk, oken apod.), naopak bude vše dostupné a na takovém místě, aby byl život v bytě co nejpohodlnější.

Cílem tedy je vznik vyvážených prostor s logickými průchody mezi místnostmi a v nich. Umístění nábytku totiž není ani zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát, a právě s tímto problémem vám bytový projektant pomůže.

Kromě toho, že se projektant postará, aby byl váš nábytek v dokonalém souladu s bytovými prostory, zajistí také perfektní design, který bude odpovídat vašim představám.

Projektant se přizpůsobí vašemu vkusu ať je jakýkoli

Na tom, jaký máte vkus, vůbec nezáleží, protože projektant po konzultaci s vámi vytvoří přesně takový byt, jaký si vy budete přát. A jakmile poprvé spatříte jeho designové zpracování, nebudete litovat.

Projektant přesně ví, jak sladit nábytek a bytové doplňky tak, aby výsledek vypadal vkusně a zároveň se neodchyloval od vašich podmínek. Je to jeden z hlavních důvodů, proč si lidé projektanty najímají– sami někdy nedokážou vytvořit to, co si sami přejí, nevědí, jak interiér sladit. Proto je lepší pozvat si bytového projektanta na pomoc.

Na materiálu záleží

Další výhodou je, že vám projektant pomůže také s výběrem vhodného materiálu pro váš byt. Zváží jak cenovou dostupnost, tak kompatibilitu s bytovým prostředím.

Ať už se jedná o výběr kachliček, plovoucí podlahy, koberce, nebo jiného materiálu, bytový projektant zařídí, aby vám materiál vyhovoval cenově i designově a ladil tak se zbytkem vašeho bytu. A vzhledem k tomu, že si většina lidí s výběrem materiálu neví rady, ušetří vám to další problém se zařizováním bytu, protože projektant se o vše postará za vás.

Finanční limit si stanovujete vy

Největším plusem je však cena. Sami si totiž předem budete moct stanovit maximální výši výdajů, které budou pro vytvoření interiéru bytu použity a bytový projektant tuto stanovenou cenu nesmí přesáhnout. Budete tak přesně vědět, kolik peněz na výbavu či rekonstrukci bytu padne, aniž byste se museli starat o to, jak s penězi naložit tak, abyste stále byli schopni splnit své požadavky na vzhled interiéru. Veškeré rozvržení financí totiž bude na projektantovi, který se bude snažit, aby za vámi stanovenou částku dokázal přizpůsobit byt vašim požadavkům.

Osvědčení dodavatelé za přijatelné ceny

Mimo jiné zná bytový projektant díky své praxi ty správné dodavatele, kteří vám za rozumnou cenu
zajistí to, co hledáte, ať už jde o nábytek, doplňky, či jiné vybavení, které použijete do svého nového bytu.

Nebudete tak muset ztrácet čas zdlouhavým hledáním dodavatele, protože projektant vám zajistí toho nejlepšího.

A co je nejlepší – při využití těchto dodavatelů můžete využít akční nabídky na projekt zdarma, což pro vás znamená další ušetřené peníze!

Spolupracovat s bytovým projektantem se tedy opravdu vyplatí a ve výsledku vám to ušetří nejen spoustu času a práce, ale také spoustu peněz!

 
 

Vyplatí se služby bytového projektanta? VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Vyplatí se služby bytového projektanta?OBRÁZEK - Vyplatí se služby bytového projektanta?OBRÁZEK - Vyplatí se služby bytového projektanta?

Vyplatí se služby bytového projektanta? AUTOR:

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Použil kartu jiného řidiče

Použil kartu jiného řidiče

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muži nyní hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při dopravní nehodě zemřel mladý muž. (celý článek)

Kolo je na světě!

Kolo je na světě!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Krádež kola jsme objasnili. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )