Jak vybírat kvalitní stravu pro vašeho psa?

Jak jistě víte, váš pejsek potřebuje ke kvalitnímu a zdravému životu hodnotné krmivo, které zabezpečuje zdroj živin, energie a dostatek látek, které jsou potřebné pro pevnou kostru, zdravé klouby a srdce. Dopřejte svému pejskovi takové krmivo, které se hodí k jeho trávícímu traktu a navíc mu bude chutnat.

Krmit granulemi, nebo syrovým masem?

Z mojí vlastní zkušenosti mohu doporučit krmení granulemi, kterých je na trhu celá řada a dnes se dají mezi nimi vybrat kvalitní granule za přijatelnou cenu. Je to rozhodně snadnější, pohodlnější a rychlejší než klasické krmení syrovým masem, takzvané barfování, při kterém musíte dávat pozor na vyváženost vitamínů a minerálních látek, aby nedošlo k problému s trávicím traktem u vašeho psa.

Takové starosti odpadnou, jestliže jste se rozhodli pro krmení suchou stravou, granulemi, které obsahují všechny potřebné látky pro zdravý vývoj a kvalitní život psa.

Jak vybrat kvalitní granule pro psa?

Při výběru granulí se rozhodně neřiďte cenou, ale pozorně si prostudujte jejich složení.

Váš pes není slepice, proto nevybírejte granule s obsahem obilovin, když tak jen se zanedbatelným procentem. Po granulích s vysokým procentem obilovin psi tloustnou, a jestli je pes aktivní, nezíská z nich potřebné živiny pro udržování pevných svalů a kostí. A jestli je pes či fena kastrovaný, pak z něho máte kopací míč!

Důležité je dbát při uskladnění granulí, aby byly na suchém místě a nebyly vystaveny slunci. Dbejte na to, aby granule nebyly napadeny moly, kteří vylučují látky, které mohou výrazně narušit trávicí trakt vašeho miláčka.

Vysoká kvalita grunulí za rozumnou cenu

Nejprodávanější granule jsou od výrobce Brit a jsou svým složením srovnatelné s mnohem dražšími granulemi. Velmi dobré jsou od téhle značky též konzervy a různé pamlsky, kterými pejska povzbudíte k nejlepším výkonům.

Mezi další z těch nejlepších granulí na trhu, patří kromě granulí Brit Care a Premium granule Annamaet, Fitmin a mnoho jiných kvalitních prémiových a super prémiových značek.

Dbejte i na kvalitu pamlsků a pochoutek. Kvalitní pamlsky jsou vyrobeny z živočišných nebo neživočišných produktů, obsahujících proteiny.

Rozhodnutí, čím budete krmit vašeho pejska, je na vás, ale nezapomeňte, že je to váš kamarád a chcete pro něj to nejlepší.

 
 

Jak vybírat kvalitní stravu pro vašeho psa? VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Jak vybírat kvalitní stravu pro vašeho psa?OBRÁZEK - Jak vybírat kvalitní stravu pro vašeho psa?

Jak vybírat kvalitní stravu pro vašeho psa? AUTOR:

Iveta Kadahová
Jsem rodák z Uherského Hradiště. Mám ráda přírodu, zvířata, pohyb a zdravé jídlo.

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Po dopravní nehodě nadýchal

Po dopravní nehodě nadýchal

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidič měl v dechu přes tři promile. (celý článek)

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu za třicet pět tisíc korun. (celý článek)

Poznáváte tohoto muže?

Poznáváte tohoto muže?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Policisté hledají muže, který našel peněženku. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )