VII. veletrh cestovního ruchu a gastronomie Slovácka

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 bude Reduta v Uherském Hradišti hostit již sedmý ročník Veletrhu cestovního ruchu a gastronomie Slovácka.

Od 10 do 17 hodin se návštěvníci mohou těšit na prezentaci nabídek turistických atraktivit, ubytovatelů a dalších poskytovatelů služeb ze Slovácka i celé Moravy, prezentaci místních producentů či výrobců z oblasti gastronomie, doprovodný program v podobě besed a přednášek. Veletrh bude zahájen symbolickým křtem publikace Moravia magazín Slovácko 2017.

Letošní ročník posouvá původní „miniveletrh“ do formy veletržní. Za 7 let od jeho vzniku se počet šesti původních vystavovatelů rozrostl na více než 50, záběr se rozšířil z Uherskohradišťska a Uherskobrodska na celou Moravu. V současnosti se na veletrhu prezentují nejen turistické atraktivity, ale i služby a producenti z oblasti gastronomie a hotelnictví.

Během celého dne probíhá v Komorním sále Reduty doprovodný program, dopolední blok je zaměřen více odborně, odpolední pak přináší prezentace přizpůsobené účasti široké veřejnosti. Veletrh pořádá Region Slovácko a Městské informační centrum Uherské Hradiště.

 
 

VII. veletrh cestovního ruchu a gastronomie Slovácka DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Důchod vyzvedla neoprávněně

Důchod vyzvedla neoprávněně

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ženě hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květen začne tradičním Svátkem práce, který je dnem volna. Na Východní Moravě se ponese ve znamení mnoha prvomájových akcí. Pestré budou i další dny. (celý článek)

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )