RETROMOBIL připravuje novou nabídku „RETRO“ telefonů

Pod pojmem retro mobil si většina lidí představí nějaký starší typ telefonu. A je tomu skutečně tak. Pod tímto názvem se skrývá telefon, který by se dal považovat za moderní před 10 lety. Nenabízíme žádné super moderní, dotykové telefony. Na stránkách www.retrobobil.cz naleznete nabídku mobilních telefonů, která bude v nebližší době doplněna o nové zásoby, které budou přípravou na Vánoce. Takový telefon, který by byl jako dárek pod vánočním stromkem, by jistě potěšil mnoho lidí a obdarovaný ocení, že telefony, uvedené v naší nabídce jsou plně funkční, snadno ovládatelné, prodávají se za skvělou cenu a navíc je na každý telefon poskytnuta záruka funkčnosti. Z nabídky aktuálních telefonů doporučuji skvělé modely jako např. Ericsson T28, Ericsson T39, Nokia 6310i, Nokia 8210, Nokia 8310 a také nejprodávanější model Nokia 3310. Neváhejte a pořiďte si retro telefon. Těšíme se na spolupráci.

 
Reklama
 

RETROMOBIL připravuje novou nabídku „RETRO“ telefonů DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

VÝCHODNÍ MORAVA – Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě. (celý článek)

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

Někteří vyjeli opilí

Někteří vyjeli opilí

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Za volant usedla sedmnáctiletá dívka. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )