RETROMOBIL připravuje novou nabídku „RETRO“ telefonů

Pod pojmem retro mobil si většina lidí představí nějaký starší typ telefonu. A je tomu skutečně tak. Pod tímto názvem se skrývá telefon, který by se dal považovat za moderní před 10 lety. Nenabízíme žádné super moderní, dotykové telefony. Na stránkách www.retrobobil.cz naleznete nabídku mobilních telefonů, která bude v nebližší době doplněna o nové zásoby, které budou přípravou na Vánoce. Takový telefon, který by byl jako dárek pod vánočním stromkem, by jistě potěšil mnoho lidí a obdarovaný ocení, že telefony, uvedené v naší nabídce jsou plně funkční, snadno ovládatelné, prodávají se za skvělou cenu a navíc je na každý telefon poskytnuta záruka funkčnosti. Z nabídky aktuálních telefonů doporučuji skvělé modely jako např. Ericsson T28, Ericsson T39, Nokia 6310i, Nokia 8210, Nokia 8310 a také nejprodávanější model Nokia 3310. Neváhejte a pořiďte si retro telefon. Těšíme se na spolupráci.

 
 

RETROMOBIL připravuje novou nabídku „RETRO“ telefonů DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

Nauč se říkat drogám ne!

Nauč se říkat drogám ne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žákům přednášel vedoucí katedry kriminologie. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )