Autokemp Slovácko, Březolupy

Autokemp Slovácko se nachází v centru obce Březolupy a nabízí ubytování v chatkách a ubytovně, která poskytuje 2– a 3– lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Areál kempu poskytuje také prostor pro karavany s elektrickou přípojkou a k dispozici jsou také místa pro stany. Návštěvníci kempu mohou využít hl. budovu s recepcí, spol. místnost s BTV a kuchyňku. Při pobytu se mohou hosté věnovat také sportovním aktivitám a k tomu přispěje možnost zahrát si stolní tenis, tenis a nebo plážový volejbal. V kempu je také ohniště. Pro milovníky čtyřnohých miláčků je zde možnost ubytování se psem.

Adresa:
Březolupy 474
687 13 Březolupy
Kontaktní údaje:
telefon: 572 580 125
email: koliba@uh.hradiste.cz
www: www.brezolupy.cz

 
 

Autokemp Slovácko, Březolupy TENTO ČLÁNEK JE PAHÝL:

Tento článek je podle nás příliš krátký a zasloužil by si být mnohem delší. Bohužel jsme se nedostali k více informacím. Pokud máte nějaké informace k danému článku, budeme rádi, když je nám pošlete. Tento článek je upravitelný návštěvníky, pokud tedy chcete článek rozšířit nebo upravit, pokračujte prosím zde, děkujeme.

Autokemp Slovácko, Březolupy VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Autokemp Slovácko, Březolupy

Autokemp Slovácko, Březolupy DISKUSE:

VASA, 05.05.2010 11:58
STARA ODPADLA KURA
 

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet vozidla s chodkyní? (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Zloději kol se činili

Zloději kol se činili

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ukradli čtyři jízdní kola. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )