KOMEDYFACE

Domníváte se, že hluboký umělecký zážitek můžete zažít jen na slavných divadelních scénách a že okouzlit Vás můžou jen hvězdy věhlasných hereckých jmen? Ó jak se mýlíte…Skvělé výkony umí podávat i umělci z různých ochotnických divadel a pro Vás zatím neznámých a málo zvučných jmen. Jejich role Vás můžou velmi mile překvapit a dokonale nastudovaný repertoár pro Vás může být víc jak atraktivní.
Přesvědčit se o tom můžete už na druhém ročníku přehlídky ochotnických divadel s názvem KOMEDYFACE, která bude probíhat ve dnech 21.a 22.9.2012 na Malé scéně Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Představí se Vám ochotnické soubory z blízkého i vzdálenějšího okolí a jejich představení byste si rozhodně neměli nechat ujít. Letošní druhý ročník nabídne spoustu novinek, například po každém divadelním představení bude diskuse pod vedením erudovaných odborníků a zajímavé můžou být i připravované akce typu Talkshow či Improshow. Navíc letošní ročník bude obohacen i o dopolední představení pro studenty a divadelní workshop.
Před zahájením festivalu proběhne i malý happening, na kterém pobaví diváky pouliční divadlo. KOMEDYFACE je příjemným zpestřením pro všechny, jež se o divadlo a všechno co s ním souvisí, zajímají. Pořadatelé a všichni účinkující se těší na Vaši bohatou účast a věří, že o hluboké a emocionální zážitky rozhodně nouze nebude.

 
 

KOMEDYFACE AUTOR:

KOMEDYFACE DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava ožije mnoha zajímavými akcemi

Východní Morava ožije mnoha zajímavými akcemi

VÝCHODNÍ MORAVA – Mnohými lákadly oplývá Východní Morava. V každou roční dobu. (celý článek)

Za volant usedl opilý

Za volant usedl opilý

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Poté naboural do stromu. (celý článek)

Poznáváte tohoto muže?

Poznáváte tohoto muže?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Policisté hledají muže, který našel peněženku. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )