Letní dovolená končí na Valašsku až na podzim

Klasické prázdninové balíčky máme takřka vyprodané. Jelikož zájem o pobyt na malebném Valašsku je vysoký, prodlužujeme nabídku výhodných rodinných balíčků o další měsíc po ukončení letních prázdnin, babí léto je u nás krásné a lákavé,“ popisuje vstřícný krok směrem k hostům Josef Polčiák.

Na Všeminu se jezdí za klidem, pohodou a aktivním pohybem. Velkou výhodou místního areálu je široká nabídka aktivit pro všechny. Příznivci sportu se mohou koupat či rybařit v přilehlém jezeře, protáhnout si tělo během pěšího i cyklistického výletu po okolní krajině Hostýnsko-Vizovických vrchů, a také zažít adrenalin v lanovém centru. „Zájemcům půjčujeme sportovní vybavení, trekkingová kola i hole,“ uvádí Josef Polčiák. Na své si přijdou také ti, kteří chtějí jen relaxovat. Mohou odpočívat na pláži, letní terase, nebo vyrazit jen na lehčí procházku třeba k blízké koňské jízdárně. Na nejmenší na Všemině čeká Froggyho dětský svět, mnoho prolézaček i tajemná cesta za Všeminským pokladem.

Pokud se náhodou obloha zatáhne, valašská pohoda pokračuje pod střechou – při voňavé aroma masáži, v bylinné sauně, během bowlingu nebo chutné večeři či v baru. „O zábavu se našim hostům starají specialisté animátoři. Každý den vymýšlejí poutavý program pro dospělé a jejich ratolesti, nezapomíná se ani na promítání pohádek“ uzavírá Josef Polčiák.

Activitypark Hotel Všemina má co nabídnout také firemní klientele, což ocenila odborná porota soutěže Czech Hotel Awards, když hotelu přiřkla první místo ve Zlínském kraji v kategorii 3* kongresových hotelů.

Kontakty:
Bc. Magdalena Murková. Activitypark Hotel Všemina,
577 11 66 11, m.murkova@vsemina.cz, www.vsemina.cz
PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.,
tel.: 733 16 16 70, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz,
www.vychodni-morava.czwww.facebook.com/vychodnimorava

 
 

Letní dovolená končí na Valašsku až na podzim AUTOR:

Centrála cestovního ruchu Východní Morava, o.p.s.

Letní dovolená končí na Valašsku až na podzim DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Strážnické slavnosti 2018

Strážnické slavnosti 2018

Již tento víkend se koná 73. ročník mezinárodního folklórního festivalu. Strážnické slavnosti jsou jedny z nejznámějších mezinárodních akcí v širokém okolí. Letos přijedou také soubory z Mexika, indonéského ostrova Borneo, Maďarska, Číny a Ruska. Strážnický program je velmi pestrý a rozmanitý, na své si přijdou všichni návštěvníci. (celý článek)

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

VÝCHODNÍ MORAVA – Zlín ovládne vyhlášený filmový festival, děti si prožijí svůj den, bude se koncertovat… Východní Morava je zábavná i na přelomu května a června. (celý článek)

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Dětem jsme připomínali zásady správného přecházení vozovky. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )