Letní dovolená končí na Valašsku až na podzim

Klasické prázdninové balíčky máme takřka vyprodané. Jelikož zájem o pobyt na malebném Valašsku je vysoký, prodlužujeme nabídku výhodných rodinných balíčků o další měsíc po ukončení letních prázdnin, babí léto je u nás krásné a lákavé,“ popisuje vstřícný krok směrem k hostům Josef Polčiák.

Na Všeminu se jezdí za klidem, pohodou a aktivním pohybem. Velkou výhodou místního areálu je široká nabídka aktivit pro všechny. Příznivci sportu se mohou koupat či rybařit v přilehlém jezeře, protáhnout si tělo během pěšího i cyklistického výletu po okolní krajině Hostýnsko-Vizovických vrchů, a také zažít adrenalin v lanovém centru. „Zájemcům půjčujeme sportovní vybavení, trekkingová kola i hole,“ uvádí Josef Polčiák. Na své si přijdou také ti, kteří chtějí jen relaxovat. Mohou odpočívat na pláži, letní terase, nebo vyrazit jen na lehčí procházku třeba k blízké koňské jízdárně. Na nejmenší na Všemině čeká Froggyho dětský svět, mnoho prolézaček i tajemná cesta za Všeminským pokladem.

Pokud se náhodou obloha zatáhne, valašská pohoda pokračuje pod střechou – při voňavé aroma masáži, v bylinné sauně, během bowlingu nebo chutné večeři či v baru. „O zábavu se našim hostům starají specialisté animátoři. Každý den vymýšlejí poutavý program pro dospělé a jejich ratolesti, nezapomíná se ani na promítání pohádek“ uzavírá Josef Polčiák.

Activitypark Hotel Všemina má co nabídnout také firemní klientele, což ocenila odborná porota soutěže Czech Hotel Awards, když hotelu přiřkla první místo ve Zlínském kraji v kategorii 3* kongresových hotelů.

Kontakty:
Bc. Magdalena Murková. Activitypark Hotel Všemina,
577 11 66 11, m.murkova@vsemina.cz, www.vsemina.cz
PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.,
tel.: 733 16 16 70, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz,
www.vychodni-morava.czwww.facebook.com/vychodnimorava

 
Reklama
 

Letní dovolená končí na Valašsku až na podzim AUTOR:

Centrála cestovního ruchu Východní Morava, o.p.s.

Letní dovolená končí na Valašsku až na podzim DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Užijte si o den volna více – na Východní Moravě

Užijte si o den volna více – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – O den volna více, díky státnímu svátku v pátek 17. listopadu, nabízí nadcházející týden. Využijte volna k návštěvě některé ze zajímavých akcí, které nabízí Východní Morava. (celý článek)

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

Na Východní Moravě se rozzáří vánoční stromy

VÝCHODNÍ MORAVA – Po celé Východní Moravě se budou v příštích dnech rozsvěcet vánoční stromy. A to v rámci veselých programů pro celé rodiny. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )