Hodinky z LIDLU

Tak já nevím, dříve bylo všechno jaksi jednodušší. Potraviny se kupovaly v potravinách, pečivo v pekárně, maso v masně a hodinky u hodináře nebo ve zlatnictví či klenotech. Ale v dnešní době je v tom totální chaos, všechno koupíte všude a také to podle toho tak vypadá.

Nebo si myslíte, že ne? Jak jinak si mám vysvětlit příhodu, které jsem byla svědkem v nedávné době? Do zlatnictví přiběhl pán a domáhal se nastavení hodinek. Na otázku prodavačky, proč mu je nenastavili tam, kde je kupoval, odpověděl, že je má z LIDLU a tam ho odbyli tím, že to nedělají, že tomu nerozumí a ať si je nastaví sám.

A tak se ptám, proč prodávají řetězce typu LIDL hodinky, které zákazníkovi nenastaví, proč se vlastně pouští do takových experimentů? Mám tomu rozumět tak, že se snaží vyhovět poptávce a řídí se heslem: „Náš zákazník, náš pán“, no tak to ani náhodou, takhle se přece k zákazníkům chovat nelze. Kdyby se to stalo v hodinářství, tak si zákazník okamžitě stěžuje a svolává na obchodníka všechny svaté, ale v LIDLU si je klidně koupí. Na čí straně je tedy chyba, co myslíte?

Dělá chybu zákazník, kterému nevadí, že kupuje nějaký šunt, navíc tam, kde ho kupuje, ho neumí nikdo nastavit? Nebo je na vině řetězec LIDL, který bez skrupulí prodává hodinky, aniž by je zákazníkovi odborně předvedl a nastavil? Kam se posunula hranice, co se týká odbornosti a kvality? Chyba je asi tak trochu na obou stranách, což je velká škoda.

Ostatně jistě znáte přísloví: „Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci“, něco na tom bude… Úsudek si udělejte sami…

 
Reklama
 

Hodinky z LIDLU VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Hodinky z LIDLU

Hodinky z LIDLU AUTOR:

km

Hodinky z LIDLU DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

Poznáváte muže na fotografii?

Poznáváte muže na fotografii?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Je podezřelý z krádeže peněženky. (celý článek)

Fantom hotelů

Fantom hotelů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muž si z hotelů odnáší televizory. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )