Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývat

Nevšední umění se opravdu nemusí jen za zdmi galerií skrývat. Víte, kolik lidí má nevšední vlohy, o kterých ani neví? Co se pak musí stát, aby vytryskla ta obrovská síla, která se někde uvnitř člověka ukrývá…

Může se stát spousta věcí, ale buďme k sobě upřímní, většinou až na základě různých držťkopádů a karambolů si sáhneme na to, co v nás skutečně vězí. Život není peříčko a ačkoliv by se nám to mohlo zdát nepochopitelné, právě ty špatné zkušenosti se pro nás stávají těmi nejcennějšími. S odstupem času to totiž začneme vnímat jinak a to, co nám tyto zkušenosti přinesou, je pro náš život nedocenitelné.

Znáte ty hlášky typu: „Vůbec jsem to o sobě netušil!“, „Nikdy bych nevěřil, že mně to tak půjde.“, “Kdybych to věděl, už bych s tím začal dávno…“ a tak dále a tak dále. Své by nám o tom mohla vyprávět Monika Maňásková z Uherského Hradiště, jejíž obrázky mě uchvátily před nedávnem na jedné výstavě. Její tvorba je jedinečná a fantazie nevyčerpatelná, posuďte sami v přiložených fotografiích, zda se moje slova zakládají na pravdě nebo ne.

Já osobně si myslím, že Monika je nevšední talent, který je samozřejmě podpořen pílí a nevyčerpatelnou tvořivou energií. Jakým způsobem se dostal na povrch u Moniky, není předmětem našeho článku, i když by jistě také stál za zmínku.

Obrázky její rukou stvořené mají jiskřivý náboj, barevnou šťavnatost, nevšední uspořádání a co je nejhlavnější, dávají člověku prostor pracovat s nimi dál na vlastní smyslové úrovni. Zkrátka kolik očí ho uvidí, tolik poznání, osobitých názorů a radosti přinesou. Posouzení nechám na vás…

Pokud by vás obrázky Moniky Maňáskové zaujaly, není problém se s ní spojit a domluvit se na prodeji. Přikládám kontakty: Monika.manaskova@email.cz, tel: 777 680 504.

 
 

Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývat VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývatOBRÁZEK - Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývat

Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývat AUTOR:

km

Nevšední umění se nemusí za zdmi galerie skrývat DISKUSE:

beru, 05.09.2011 20:06
I já můžu potvrdit,že talent Moničky je opravdu velmi nevšední,ojedinělý a originální.Jsem hrdá,že jeden s obrazů nám visí v obývacím pokoji :-) A jsem hrdá,že mám takovou přítelkyni,jakou je naše mladá nastávající umělkyně!!!
 
marci, 05.09.2011 19:44
Moničko,obrázky jsou nádherné,jsi moc šikovná!!!!!Jsem ráda,že jsem majitelkou jednoho z Tvých nevšedních obrazů!!!!Mám z něho velkou radost,dodává energii,pouhý pohled na něho zklidní mysl i duši.:-)
 

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Dětem jsme připomínali zásady správného přecházení vozovky. (celý článek)

Jízda králů je tady. A také pivní soutěže nebo Noc kostelů

Jízda králů je tady. A také pivní soutěže nebo Noc kostelů

VÝCHODNÍ MORAVA – Prostě zábavná je Východní Morava příštích dnů. Vyberte si z této nabídky nebo se inspirujte na www.vychodni-morava.cz. (celý článek)

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květen začne tradičním Svátkem práce, který je dnem volna. Na Východní Moravě se ponese ve znamení mnoha prvomájových akcí. Pestré budou i další dny. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )