Novinky v kavárně Jiné Kafé

O tom, že je tady kafé skutečně „jiné“, než kdekoliv v Hradišti, není pochyb. Svědčí o tom neustále obsazená místa v kteroukoliv denní hodinu, ať už sedíte v interiéru nebo exteriéru. Skvělé kafé, milá a příjemná obsluha, nabídky výborných míchaných nápojů, vždy čerstvé zeleninové saláty a hlavně výjimečná strategická poloha, dodává kavárně Jiné Kafé nezaměnitelnou atmosféru.

Už je to několik let zpátky, co se pro její otevření majitel Saša Weter rozhodl a určitě to byl od něho výborný tah. Navíc tento velmi sympatický a šikovný mladý muž rozhodně na rozdíl od jiných, neusíná na vavřínech. Pro své hosty neustále inovuje a zkouší něco nového. Byla jsem velmi mile překvapena, když mi minulý týden přistál na stole ochutnávkový vzorek pizzy zdarma a to hned v několika provedeních. Myslím si, že se nenašel jediný stůl, kde by hosté neochutnali. Můžete namítnout, že když je to zadarmo, proč ne. Ale tím to zdaleka nekončí, následující týden mi pití oblíbené kávičky zpříjemnil luxusní zákusek. Je libo sachr, tvarohový s ovocem, mandlový, višňový, všechny byly k nakousnutí, nebylo v mých silách všechny ochutnat, ani kdybych nakrásně chtěla. Pizzy si tady můžete dát hned několik druhů, vždy bude čerstvá, neboť se vyrábí přímo za rohem v provozovně, která ke kavárně patří.

Se zákusky se počítá do nové kavárny, která se v nejbližších dnech otevře vedle Hotelu Slunce na Masarykově náměstí. Momentálně obléká krásný kabátek z nové fasády a první hosty s největší pravděpodobností přivítá už v září. Součástí nové kavárny bude i galerie, kde se můžete těšit na vernisáže, výstavy a jiné společenské události. Zdali tam bude také tak vynikající kafé a ještě k tomu něco dobrého na zub, se můžete přijít přesvědčit sami už v nejbližších dnech, budu vás o slavnostním otevření včas informovat.

 
 

Novinky v kavárně Jiné Kafé VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Novinky v kavárně Jiné Kafé

Novinky v kavárně Jiné Kafé AUTOR:

km

Novinky v kavárně Jiné Kafé DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Řidiče přemohla únava

Řidiče přemohla únava

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nehoda na silnici I/50 zkomplikovala dopravu. (celý článek)

Důchod vyzvedla neoprávněně

Důchod vyzvedla neoprávněně

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ženě hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Na tento víkend jsme pro Vás vybrali 2 akce v okolí Uherského Hradiště. Jedna akce Vám zpříjemní sobotní den, ve kterém se můžete v historii vrátit do času zbraní a ještě si k tomu pochutnat na výborném guláši. A druhou pozvánku jsme věnovali Slováckému divadlu, které Vás svou novinku určitě pobaví. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )