Sezónní slevy

Taky slyšíte na toto seskupení slov, nebo jste už vůči němu imunní? Na slevy jsme si už zvykli, dá se říct, že je startují každoročně velká nákupní centra. Soukromí obchodníci většinou čekají zhruba do půli srpna, ale v nákupních řetězcích si můžete užívat slev kolikrát už od půli července.

Slevy mají samozřejmě na nás neblahý vliv, protože většinou nakoupíme hlavně to, co už nepotřebujeme. V srpnu už totiž pokukujeme spíš po svetřících a sakách, než po nátělníčcích a tričkách. Koncem srpna a během září se toho letního už moc neunosí a horkých dnů už je poskrovnu. Sama jsem po stránce zlevněného sezónního zboží už opatrnější, jednak se nevynosí a taky příští rok už možná „poletí“ zase něco jiného.

Obchodníkovi slevy vůbec nezávidím, v minulosti jsem také podnikala a jsem ráda, že tuto životní etapu mám již za sebou. Zlevněné zboží totiž většinou prodáváte pod cenu nebo na úrovni jak se říká “nákupky“. To znamená za tolik, za kolik jste ho nakoupili, takže proděláváte. Slevy se můžou vyplatit pouze velkým nákupním řetězcům, protože mají hodně prodejen a většinou obrovské sklady.

Přesto všechno si myslím, že jsou „slevové dny“ pro obě strany výhodné. Pro zákazníky je dobře, že nakoupí levně a pro obchodníky je to příliv zákazníků. I když si třeba nic nevyberou ze slev, prodejnu navštíví a třeba jim padne do oka něco jiného.

Každopádně jsou slevy ve všech sortimentech v plném proudu a nic nebrání tomu, abychom prozkoumali, co obchodníkům hezkého na pultech zbylo. Takže hurá na slevy!!!

 
 

Sezónní slevy VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Sezónní slevy

Sezónní slevy AUTOR:

km

Sezónní slevy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Důchod vyzvedla neoprávněně

Důchod vyzvedla neoprávněně

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ženě hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

VÝCHODNÍ MORAVA – Blíží se léto, a tak nabídka akcí, zejména pod širou oblohou, je na Východní Moravě opravdu pestrá. (celý článek)

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )