Sezónní slevy

Taky slyšíte na toto seskupení slov, nebo jste už vůči němu imunní? Na slevy jsme si už zvykli, dá se říct, že je startují každoročně velká nákupní centra. Soukromí obchodníci většinou čekají zhruba do půli srpna, ale v nákupních řetězcích si můžete užívat slev kolikrát už od půli července.

Slevy mají samozřejmě na nás neblahý vliv, protože většinou nakoupíme hlavně to, co už nepotřebujeme. V srpnu už totiž pokukujeme spíš po svetřících a sakách, než po nátělníčcích a tričkách. Koncem srpna a během září se toho letního už moc neunosí a horkých dnů už je poskrovnu. Sama jsem po stránce zlevněného sezónního zboží už opatrnější, jednak se nevynosí a taky příští rok už možná „poletí“ zase něco jiného.

Obchodníkovi slevy vůbec nezávidím, v minulosti jsem také podnikala a jsem ráda, že tuto životní etapu mám již za sebou. Zlevněné zboží totiž většinou prodáváte pod cenu nebo na úrovni jak se říká “nákupky“. To znamená za tolik, za kolik jste ho nakoupili, takže proděláváte. Slevy se můžou vyplatit pouze velkým nákupním řetězcům, protože mají hodně prodejen a většinou obrovské sklady.

Přesto všechno si myslím, že jsou „slevové dny“ pro obě strany výhodné. Pro zákazníky je dobře, že nakoupí levně a pro obchodníky je to příliv zákazníků. I když si třeba nic nevyberou ze slev, prodejnu navštíví a třeba jim padne do oka něco jiného.

Každopádně jsou slevy ve všech sortimentech v plném proudu a nic nebrání tomu, abychom prozkoumali, co obchodníkům hezkého na pultech zbylo. Takže hurá na slevy!!!

 
Reklama
 

Sezónní slevy VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Sezónní slevy

Sezónní slevy AUTOR:

km

Sezónní slevy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hledáme Miladu Němcovou

Hledáme Miladu Němcovou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při pátrání žádáme o pomoc veřejnost. (celý článek)

Vloupal se do provozovny

Vloupal se do provozovny

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pachateli hrozí až osmileté vězení. (celý článek)

Lovecký soud, Srí Lanka, Slet bubeníků, Orbis Pictus – na Východní Moravě

Lovecký soud, Srí Lanka, Slet bubeníků, Orbis Pictus – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Podzim je v plném proudu a s ním i rozmanité akce na Východní Moravě. V příštích dnech jich můžete navštívit spoustu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )